Ostatné

Nálepky nás nútia cestovať

Nálepky nás nútia cestovať

Nálepky v stále väčšej miere v našich interiéroch sú jednoduchým riešením, ako vylepšiť naše steny. Urban inšpirovaný alebo trompe-l'oeil nás pozýva cestovať.

Mestské nálepky

Pre milovníkov veľkých miest alebo obyvateľov mesta sú pre vás pripravené mestské nálepky. Londýn, New York, Paríž, Rím ... mesto, ktoré sa najviac podobá vám, sa zobrazí na vašich stenách, aby nastavilo tón priestoru. Výber z: panoráma alebo kľúčový prvok krajiny (londýnsky autobus, Eiffelova veža, stanice metra atď.). Tu je odhodlane urbánny duch, ktorý má čo očariť mladých dospelých, tínedžerov a všetkých tých, ktorí snívajú o cestovaní po hlavných mestách sveta.

Nálepka s trompe-l'oeil

V miestnosti s malým otvorom vás nálepka trompe-l'oeil vyzýva, aby ste utiekli. Tu sú povolené všetky krajiny. Nechali sme sa uniesť túžbou po pláži, savane alebo tropickom lese. Urobte cestu pre fantáziu! Keď vás už unaví nálepka trompe-l'oeil, nepanikárte. Ak je lepidlo prilepené na rovnom povrchu, veľmi ľahko sa odlepí. Pozor: Odporúča sa, aby ste v nabitej miestnosti nemali nálepky s trompe-l'oeil. Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“