Tipy

Je to trendy: štruktúrované sklo!

Je to trendy: štruktúrované sklo!

V roku 2019 sa rozlúčte s hladkým sklom a uvoľnite štruktúrované sklo. Toto prepracovanejšie sklo pozýva vzory všetkého druhu, aby sklo poskytlo úľavu. Dierované, rebrované alebo vystužené sklo poskytuje hrdosť miesta pre pruhy, grafické tvary a dlaždice. Hovoríme vám viac o tomto trende, ktorý v najbližších mesiacoch napadne nábytok, drobné ozdobné predmety a riady ...

Trend úľavy!© Meme Design
Foto: Tom Blachford Milujeme sklo pre svoju jemnosť, jemnosť a priehľadnosť. Je potrebné povedať, že jeho potenciál je obrovský. Takto dokonale odráža svetlo a interiéru dodáva vzdušný charakter. Na veľkom nábytku alebo na malom dekoratívnom príslušenstve prináša sklo lesk všade, kde sa nachádza. Ale v tejto sezóne sklo už neobvykle zdobí dekor, naopak vytvára textúry a dáva vzorom pýchu. Sklo sa hrá s grafikou a ponúka viac materiálnych efektov. A ak to tak veľmi milujeme, keď je textúrované, je to preto, že sa rozostruje, aby ponúklo svetlo, nemôžeme ďalej, mäkké a upokojujúce. V tomto zmysle ju dizajnéri prevzali a urobili z nich svoje nové ihrisko. Výsledok? Textúrované sklo vniká do našich interiérov, od sklenených priečok, po komody a malé riady!

Sekané, vystužené alebo rebrované sklo?© Casamotion Ako vidíte, trend smeruje k textúrovanému sklu. A pokiaľ ide o poskytovanie vzorov a úľavu, niet žiadneho výberu. Rebrované sklo, ktoré je súčasťou všetkých dekoratívnych časopisov, je Hviezdou tvarovaných sklenených predmetov. A z dobrého dôvodu je ozdobený jemnými pruhmi, ktoré ho obmedzujú na rozhodne elegantný vzhľad. A ako keby táto fantázia nestačila, aj rebrované sklo dáva farbám pýchu. Takto nájdeme všetky druhy váz s grafickými čiarami a jemne zafarbené. Čo vnáša do jeho interiéru jemnosť a dynamiku!

© Bloomingville Ďalším spôsobom, ako dať úľave sklo: vyrezávaný efekt! Nevidíš, ako to vyzerá? Postačuje na označenie tradičných sklenených fliaš obsahujúcich likéry (najmä whisky). Ako už názov napovedá, tento typ skla vyvoláva dojem, že nožnice boli použité na vytváranie grafických tvarov. Trend, ktorý ctí štýl Art Deco a vytvára dojem vo všetkých retro a historických interiéroch.

© Ferm Living Na dokončenie nášho najlepšieho zoznamu textúrovaných pohárov vám toto sklo nebude chýbať. Toto ploché sklo, do ktorého je integrovaná kovová mriežka, sa bežne používa na okná, dvere, priečky a dokonca aj sprchové zásteny. Ale toto kockované sklo je stále viac a viac výberom nábytku. Ide napríklad o vitrínu Haze od spoločnosti Ferm Living, ktorá sa stretla s veľkým úspechom a od tej doby vyústila do vývoja kolekcie nábytku s rovnakým názvom. Takže na aký typ skla s textúrami sa chystáte?