Užitočný

Výukový program: vytvorte si tabuľkový úložný priestor pre svoj príbor

Výukový program: vytvorte si tabuľkový úložný priestor pre svoj príbor

Môj nový koníček? Úplne zmeňte atmosféru mojej kuchyne tým, že ju budete dotýkať veselosti. Chcel som do tejto miestnosti priniesť dobrý humor, kde trávim veľkú časť svojho voľného času. Predajne dekorácie však v súčasnosti vykazujú skôr pastelové alebo triezve tóny. Heslo „Vždy nám lepšie slúžime“ nadobúda svoj plný význam. Tak som začal vyrábať tento príborový podnos, dobre značenú fuchsiu ružovú. Šedivosť sa musí len dobre udržiavať! Nepôjde to mojou kuchyňou! Aby aj tento príborový podnos bol doma, podrobne popisujem 6 krokov. Ste pripravení? Začnime teda.

Materiál

- drevotrieska 13 cm x 30 cm - 8 skrutiek do drevotriesky - 6 plechoviek veľkého formátu - plastová rukoväť dlhá 25 cm a šírka maximálne 2 cm - akrylová farba - klince - A kefa - Kladivo - Skrutkovač Phillips

Rozpočet: 10 eur Trvanie: 1 hodina 30 minút

Fázy

1. Plne natrite drevotriesku. Z praktického hľadiska najskôr farbu na jednej strane a vysušte pred otočením dosky a na druhú stranu. Vyhnete sa tým zisteniu, že doska prilepená na váš novinový papier.

2. Kým doska suší, pripravte plechovky. Pomocou klinca a kladiva urobte malý otvor v hornej časti každého z nich (asi jeden centimeter od okraja).

3. Potom natrite vonkajšiu stranu vašich plechoviek. Svojím nechtom sa vráťte späť do vopred vyrobenej diery, aby ste ju nezablokovali. Môj malý tip, ako sa vyhnúť tomu, aby maľoval celý prsty, je zasunúť ruku dovnútra obrátenej skrinky, aby sa stabilizovala, a maľovať obrys druhou rukou. Nechajte schnúť najmenej 1 hodinu.

4. Naskrutkujte vaše maľované plechovky na dosku pomocou skrutkovača.

5. Pomocou kladiva a klinca urobte na koncoch rukoväte dva otvory.

6. Zaskrutkujte rukoväť na svoju dosku.

Tam idete! Úložisko príborov je pripravené na použitie.

Prakticky to používam na rýchle zostavenie môjho vonkajšieho stola. To ma šetrí od toho, aby som musel príliš často navigovať medzi kuchyňou a terasou. Ak máte kuchyňu a jedáleň, tento príbor vám ušetrí toľko času! Veľmi sa mi páči šikovná a ekologická stránka opätovného použitia debien, ktoré by sme pôvodne vyradili. Teraz je len na vás, aby ste si prispôsobili svoje úložisko príborov: svetlé farby, pastely, dúhové sviatky ... Môžete ho dokonca použiť na inštaláciu aromatických rastlín alebo ho môžete tiež použiť ako úložný priestor pre krásu. Všetky variácie sú možné! Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojho superobnoveného príborového taniera cez našu stránku na Facebooku a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!