Ostatné

Dizajnové žiarovky požadujú menej ako 80 eur

Dizajnové žiarovky požadujú menej ako 80 eur

1.Čierna prútená lampa Pianosa Castorama 40,72 € 2.Lamp dizajn modrá farba DéclickDéco na predaj na La Redoute 24.30 € 3.Lamp design crystal / metal Beline Kosilum 75 € 4.Lamp Dalu Vico Magistretti Artemide 80 € 5 .Lamp dizajn čierny Olimpia Miliboo 59 € 6.Touch lampa chróm a čierna Medes Castorama 28.01 € 7.Lamp dizajn Ideal Lux 58.20 € 8.Lamp magma design modrý Amazon 39.80 € 9.Lamp na umiestnenie na Stojan na svietidlo Tyčová medená výplň Jurassic 80 € 10.Mososa stolná lampa MIMOSA zásuvka 31.90 €

Dizajn pre každého

Tak ťažké nájsť pred niekoľkými rokmi za prijateľné ceny, dizajnérske lampy dnes v mnohých obchodoch prekvitajú a ich ceny sa demokratizujú. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia nie všetky dizajnérske žiarovky sú nedostupné. Ak sa pozriete bližšie, vedzte, že od malých vydavateľov, ako sú Artemide alebo Jurassic Light, si môžete kúpiť dizajnérske žiarovky za menej ako 80 eur. Veľkými značkami pre dekorácie sú tiež vývojové modely, ktoré elegantne používajú dizajnové kódy za nízku cenu.

Dizajnové osvetlenie v každej miestnosti

Dizajnové žiarovky sa už neobmedzujú iba na jednu izbu, ale cestujú domom, od vstupu do spálne cez obývaciu izbu a kancelárske priestory. Čisté a s tečúcimi čiarami sú vyrobené zo surovín alebo vzácnych materiálov, ako sú oceľ, naplavené drevo, brúsený kov alebo dokonca sklo, ktoré umožňuje hru transparentnosti. Môžu tiež zobrazovať neobvyklé tvary alebo byť vybavené LED osvetlením na zmenu farby podľa potreby.