Užitočný

Siesta bar Stéphanie Marin

Siesta bar Stéphanie Marin

Snívate o zdriemnutí na jedinečnom mieste? Objavte Nap Bar, priestor venovaný zdriemnutiu, ktorý vytvoril francúzsky tvorivý dom Smarin a ktorý vytvorila v roku 2003 dizajnérka Stéphanie Marin. Priestor, ktorý bol koncipovaný ako bohato vyzývavá a avantgardná pozvánka na odpočinok, označil liehoviny svojím najpozoruhodnejším zložením: vankúš, špeciálny bylinkový čaj, originálne uspávanka a éterické oleje povzbudzovali zvedavých, aby sa oddávali ramená Morfea.

Smarínový dizajn vo všetkých jeho formách

Inštalácia s minimalistickým a prepracovaným dizajnom zmiešala rôzne kolekcie domu. Pohodlie Nap Baru sa tak prejavilo „dunami“, obrovskými modulárnymi meridiánmi v galaxii a kvadratovej tkanine (100% polyester) zloženými z pien rôznych intenzít. Svetelná práca bola súčasťou projektu „Kairos“ s prítomnosťou „Shinyshadows“, ktoré sa postupne rozsvietia a zhasnú v priebehu piatich sekúnd, čo je úplne v súlade s rytmom dýchania.

Nakoniec „mobileshadows“ (druh hmloviny mrakov zavesených vo vzduchu pomocou káblov) premietali pohybujúce sa tiene do plachtovín alebo hodvábnych závojov, keď „Play Yet“ (100% modulárna a prírodná stavebná hra) vybavená chuť a sladkosť tohto vysnívaného kokónu. Dekoratívna a hravá korková a drevená inštalácia bez klincov alebo skrutiek, prístupná pre dospelých aj deti. Dobrá správa pre závislých na spánku, všetky tieto rôzne návrhárske kúsky sú v predaji!

Smarin, dom ako žiadny iný

Smarin navrhuje, vyvíja a distribuuje dizajnové projekty v oblasti nábytku, scénografie a priestorového plánovania. Dom, ktorý sa nachádza v Nice, sa vyznačuje avantgardnou tvorbou a mnohými nápaditými spoluprácami s dizajnérmi z celého sveta a zo všetkých oblastí života. Nap bar, siesta bar Stéphanie Marin Prezentované v Dubaji od 9. do 31. marca 2016 Súčiastky na predaj v e-shope Smarin a vo vybraných predajných miestach .