Ostatné

Blesk na neobvyklých a nekonvenčných svetlách!

Blesk na neobvyklých a nekonvenčných svetlách!

1.Vzhľadová stolná 3D lampa 26.99 € 2.Dizajnová lampa v tvare Catellani & Smith Nostraforma man 773 € 3.N Batman Super Neobvyklá neónová lampa 54,90 € 4.Sightull QisDesign LED stolná lampa 605,90 € 5. Modulárna lampa Amazon Amazon € 29,99 6.Teddy Bear LED Suck UK stolová lampa € 158.75 7.Jeeves Jake Phibbs Mathi Design stolová lampa € 345 8.Waaf stolná stolná lampa od Pierre Stadelmann Hariet & Rosie 195 € 9.Zuiver 2D drevená nástenná lampa 383 € 10.Dobrý ananásový LED lampa na predaj za Fleux € 89,90

Dodajte energiu vášmu interiéru

V zime sa dni skracujú a naša obývačka sa ponorí do tmy. Zapíname svetlá, ale nie iba žiadne, pretože na svetlá fúka trochu šialenstva! Ak chcete, aby bol váš domov veselý a jasný napriek ročnému obdobiu, stačí si vybrať farebné žiarovky v oboch zmysloch slova.

Hravé a originálne modely

Inšpirácie sa líšia v závislosti od osvetlenia. Na strane kandelábra pochádzajú z fotografických a kínových štúdií so širokými tienidlami v tvare bowlerovej klobúky a pripevnené na jednu alebo viac nôh ako statívy fotografov. Ak dávate prednosť svetu videohier, zhasnete lampu Tetris tak, ako si želáte. Ostatné žiarovky sa hrajú na základe tvarov, anachronizmov alebo podľa potreby menia farbu. Hráme tiež kartu ofsetu a humoru s lampami v tvare lietadla, tenisový loptičku zavesenú na stene alebo dokonca psa.