Komentáre

Vajcia stoličky, zbierka dizajnérskych vaječných šálok

Vajcia stoličky, zbierka dizajnérskych vaječných šálok

Značka kuchynského príslušenstva Silicone Zone predstavuje úplne novú kolekciu šálok na vajce. Ako už názov napovedá, stolička Egg bola navrhnutá ako skutočné stoličky mini vajec. Príležitosť nám pripomenúť, že vajíčka neochutíme nielen na Veľkú noc!

„Vaječné kreslo“, meno, ktoré hovorí zväzky

V roku 1958 navrhol dánsky architekt Arne Jacobsen slávnu stoličku Egg, ktorá sa stala klasickým dizajnom interiéru. Následne bola stolička k dispozícii vo viacerých modeloch, ktoré boli stále tvarované do škrupiny. Značka Silicone Zone, ktorá sa špecializuje na silikónové kuchynské doplnky, zvráti tento trend. Namiesto stoličky inšpirovanej šálkou vajec je to stolička, ktorá stelesňuje stoličku. Jeho najnovšou tvorbou, Vaječným kreslom, je zbierka tvarovaných pohárikov na vajcia. Vďaka základni prísavky sa vajíčka môžu dobre držať!

Estetické a farebné vaječné šálky

Nielenže sú tieto nové silikónové vaječné šálky veľmi štýlové, ale sú k dispozícii aj v dizajnovej farebnej palete na rozjasnenie stola a jedla. Vajcia Egg sa predávajú v ergonomickom obale fialové, biele, červené, oranžové alebo zelené. Je len na vás, ako sa rozhodnete pre farbu alebo ich všetky zozbierate! Zbierka stoličiek pre vajcia, silikónová zóna, každá po 8 €.