Tipy

Polievka! Náš výber z nakupovania

Polievka! Náš výber z nakupovania

1.Jileni červená misa na polievku Yodeco na predaj na Amazone 27,90 € 2.Čínska misa pre deti Bandjo Atomic Soda kolekcia 6,90 € 3.Na šiestich hlbokých doskách s hlbokým odstavcom 21,54 € 4.Black + Blum Thermo pre vezmite si polievku Black Blum k dispozícii na Amazone 35,90 € 5.Green polievková misa so lyžičkou B a W na predaj na La Redoute 6,29 € 6. Dvojitý tanier pre deti Winnie L'Ourson Auchan 5,75 € 7.Koreňa mixér MQ300 Polievka Braun v predaji za Darty 32,27 € 8.Set šiestich Laguiole polievkových lyžičiek Jean Dubost z nerezovej ocele na predaj na PromoFlash83 29,95 EUR 9.Amotermálna termo-polievka bento Luntus červená Amazonka 25,13 EUR 10.Spona Brabantia na predaj za Fonq 12,90 €

Veľmi špecifický riad

Polievka je predjedlo a / alebo jedlo, ktoré sa konzumuje s veľmi špeciálnym riadom. Či už je to pre vás alebo pre vašich hostí, je to všetko otázka prezentácie! Zamilujte sa do pekných značkových polievkových dosiek, strieborných lyžíc na polievky, misiek na polievky a farebných misiek na polievky. Nezabudnite tiež poskytnúť príslušenstvo na prepravu a prepravu polievky do kancelárie pomocou špeciálnych termosky.

Nezabúdame na najmenších!

Pretože ich vďaka polievke pestujú a umožňujú deťom jesť zeleninu, neváhajte prinútiť ich, aby jedli dobré polievky. Aby boli chutné pre deti trochu ťažšie, vsaďte všetko na zábavné a zábavné náčinie. Vyberte si hlboký tanier svojich obľúbených kreslených postavičiek, farebnú lyžicu alebo misky v tvare zvieraťa.