Tipy

5 domácich majstrov pre domáci vianočný stôl!

5 domácich majstrov pre domáci vianočný stôl!

Je možné mať pekný vianočný stôl bez straty rozpočtu! Ako? Samozrejme myslíme na domácich majstrov! Okrem toho si môžete tabuľku prispôsobiť tak, aby bola jedinečná. Chýbajúce nápady? Aby ste sa nenudili, keď prídu sviatky, tu je 5DIY pre domáci vianočný stôl.

1. Šišky ako jedľa

Je ťažké položiť vianočné stromčeky na stôl. Neboj sa! Môžete použiť šišky. Aby ste to dosiahli, musíte niekoľko pozbierať na záhrade. Pre dekoratívny efekt vyberte šišky rôznych veľkostí. Vďaka striekajúcej farbe ju môžete zafarbiť zelenou farbou. Samozrejme je možné ho zafarbiť aj zlatom, červenou alebo čiernou farbou. Po zaschnutí naneste umelý sneh na šišky a prečo nie nejaké trblietky. Tieto prvky budete mať všade na stole alebo vo veľkej váze.

2. Keď konáre vymeňte kvety

Na Vianoce len zriedka kladieme na stôl čerstvé kvety. Je však možné vytvoriť zimnú kompozíciu. Aby ste to dosiahli, musíte zbierať konáre v záhrade a potom ich maľovať zlatom pomocou sprejovej farby. Do vázy vložte bavlnu s niekoľkými perlami alebo trblietkami. Nainštalujte zlaté konáre, na ktoré dáte vianočné gule vo farbách svojho stola.

3. Gurmánske poháre

Aby ste najmladších zaneprázdnili počas sviatkov a priniesli na vianočný stôl nejaké pochúťky, môžete si pripraviť koláčiky v tvare snehuliaka, hviezd atď. Po uvarení vložte tieto pochúťky do pohárov, ktoré uzavrite veľkou červenou stuhou! Po skončení vianočného jedla otvorte poháre, aby ste potešili hostí.

4. Drevené sviečky

Sviečky sú na vianočnom stole veľmi populárne, takže ich sami nevyzdobte! Opäť budete potrebovať pobočky. Odrežte konáre na kúsky rovnakej veľkosti ako výška sviečok. Dajte drevo okolo sviečky a držte ho spolu s lepidlom. Samozrejme, môžete maľovať drevo zlatom, ak sa vám to páči! Nakoniec umiestnite okolo každej sviečky veľkú stuhu.

5. Zdobené svietniky

Poháre sú opäť v centre pozornosti! Vezmite niekoľko veľkostí. Naneste na poháre bielu farbu a ozdobte ich podľa svojich predstáv! Môžete nalepiť snehové vločky, trblietky alebo hviezdy, dať stuhu alebo kravatu holly listy ... Deti budú mať tiež veľa dobrých nápadov na ozdobenie týchto sviečok. Napokon si uvedomte, že mať pri stole plamene nie je vždy dobrý nápad. Aby sme znížili riziká, myslíme na LED sviečky!