Užitočný

Čiernobiela nástenná lampa

Čiernobiela nástenná lampaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vybavenie:

Obyčajná vrstva (formát hrozna, 100 g) Farebná čierna vrstva (formát hrozna, 100 g) Adhezívny polyfán 1 pravítko 1 orezávač Čierna plátnová páska 4 cm šírka 1 polmesační nástenná lišta s priemerom 25 cm a 20 výška cm

Réžia:

5 'Rezanie

V polyfáne nakrájajte obdĺžnik s rozmermi 24 x 39,2 cm. Tip Ak sa tvoria vzduchové bubliny, jemne ich prepichnite veľmi jemnou ihlou.

10 'Koláž

Bežnú vrstvu položte na stôl rovno. Naneste polyfán na pauzovací papier, jemne a postupne odstráňte plastovú fóliu, ktorá ho chráni. Vystrihnite, čo z vrstvy vyčnieva.

15 'Rezanie a lepenie

V čiernej vrstve odrežte pásik široký 50 centimetrov a potom odrežte niekoľko asymetrických pásikov. Nastriekajte ich lepidlom na sprej a počkajte chvíľu, kým ich prilepíte na obyčajný obdĺžnik vrstvy. Vystrihnite, čo vyčnieva z čiernych pruhov.

Rada

Ak chcete nastriekať čierne prúžky s lepidlom, umiestnite ich na spodnú časť kartónu. Ak tieto stopy po sebe zanechávajú stopy, jemne ich očistite vatovým tampónom namočeným v okamžitom odstraňovači škvŕn na mastné škvrny.

5 'Umiestnenie lepidlaUmiestnite dĺžku lepiacej pásky na dve šírky obdĺžnika vrstvy. Orezať na základni a na vrchu. Šírky odrežte tak, že ponecháte okraj 1 cm. Lepiacu pásku umiestnite mierne pod určitým uhlom tak, aby rešpektoval štýl aplikácie.

10'Fixation

Ak chcete tienidlo lampy pripevniť na rám, sklopte lepiacu pásku cez jej stojany, pričom dajte pozor, aby bol rám centrovaný vzhľadom na tienidlo lampy.

Varianta

Duch čiernej a bielej nástennej lampy je k dispozícii v mnohých farbách, aby zodpovedal jej interiéru.

20 sledovacích papierových predmetov © Flammarion, 2003