Informácie

Nálepky: kde ich môžeme nalepiť?

Nálepky: kde ich môžeme nalepiť?

Nálepky sú obľúbené. Tieto lepidlá v tisíckach klesli a jeden štýl sublimoval steny a ľahšie presadil štýl miestnosti. Stále musíte vedieť, kam ich môžete umiestniť! Pozrime sa na to.

Nálepku nalepte na farbu

Nálepky sa dokonale prilepia na maľované steny. Pre ideálnu inštaláciu je potrebné, aby povrch bol hladký a rovný, ale tiež aby bol očistený, odmastený a zbavený prachu, aby sa zaručila dobrá priľnavosť nálepky. Poznámka: Zakrivený povrch nepredstavuje problém s inštaláciou lepidla. Na druhej strane, keď je jeho tvar zakrivený, pod uhlom, lištou alebo drážkou, je nevyhnutné dať nálepke požadovaný tvar pred inštaláciou.

Tvrdá lepiaca tapeta

Na tapetu povieme inštaláciu nálepiek áno, za predpokladu, že povrch je hladký, čistý, suchý a priľnavý, aby lepidlo držalo. Aby ste ju správne nainštalovali, najskôr opatrne odstráňte ochranný papier. Potom naneste lepidlo na povrch počnúc zhora a maskujte od stredu smerom von. Ak sú vzduchové bubliny, nepropadajte panike! Pichneme ich ihlou. Pozor: ak lepidlo nie je možné premiestniť, priľne tak dobre k stene, že je ťažké ho odstrániť bez odtrhnutia časti tapety.

Položte nálepku na strop

Dokonca aj stropy sú oblečené v nálepkách! Od najtmavších po najstřízlivejších, aby ste obliekli závesnú lampu alebo jednoducho vizuálne znížili strop: je tu niečo pre všetky chute a všetky túžby.