Komentáre

DIY: Vytvorte pre svoje dieťa drevené a pastelové háčiky

DIY: Vytvorte pre svoje dieťa drevené a pastelové háčikyAby sa detská izba rýmovala s bojiskom, tak prečo sa staviť? háčiky na zavesenie tašiek a oblečenia ? Trochu dreva a farby stačí na vytvorenie pekných háčikov na kabáty na ozdobenie vašej izby ... Na čo čakáte, až začnete?

Háčiky pre detskú izbu

Na výzdobu pre deti vane skutočný vánok čerstvosti: svetlé farby, dizajnové objekty ... praktické, ale aj krásne a veselé! Tento trend dnes ovplyvňuje všetky ozdobné predmety až po háčiky na kabáty. A keďže deti milujú mäkké tvary a farby, Alinéa ponúka krásnu variáciu háčikov na srsť Bestiary: - roztomilé medvede (ADAM) - roztomilé mačky (LENA) - alebo dokonca vtáky pasúce zelené (BIRDY) Drevo a pastelové, priamo na trend v Škandinávii! Zavesíme háčik na kabát vo výške vášho dieťaťa, o krok bližšie k autonómii: má ľahký prístup ku všetkým svojim veciam alebo si môže uložiť kabát a svoju brašnu sám. Prečo sa o to pripravujete?

Vytvorte si vlastné farebné drevené háčiky na kabáty

Ak chcete robiť veci sami, môžete prispôsobiť háčiky na kabáty alebo si ich vytvorte sami. Mali sme na nich rozdrvenie drevené háčiky , Na ich výrobu budete potrebovať: - drevené príchytky (alebo útržky) - rezací box - ručné pílky - brúsny papier - maskovacie pásky - farby rôznych farieb a štetec - vŕtačky - skrutky a hmoždinky (vhodné pre váš typ steny) - drevná buničina - pravítko a ceruzka - malý hrnček laku (voliteľné)9 etáp dizajnu farebných drevených háčikov na kabáty 1) Drevenú lištu rezajte pod uhlom 45 °. Pomôžte s rezacím boxom! Vytvorte toľko kusov, koľko potrebujete, háčikov, 10 až 15 cm v závislosti od požadovanej dĺžky. 2) Hrany jemne obrúste. 3) Potom do každého háčika vyvŕtajte otvor na skosenej strane s uhlom 90 ° na ich zavesenie. 4) Urobte cestu pre maľovanie! Nasaďte maskovaciu pásku na háčiky na srsť, aby ste vymedzili časť, ktorá sa má natrieť, od tej, ktorá má zostať prirodzená. 5) Na dosiahnutie pekného efektu ich namaľujte dvoma alebo tromi farbami, ktoré navzájom dobre ladia, pripomínajúc dekoráciu izby vášho dieťaťa. 6) Nechajte uschnúť a potom odstráňte maskovaciu pásku. 7) Naneste vrstvu laku a počkajte, až všetko zaschne. 8) Medzitým vyvŕtajte otvory v stene, kam chcete umiestniť háčiky na kabát. Nezabudnite ich umiestniť do detskej výšky. 9) Zasuňte zátky do otvorov a potom priskrutkujte háčiky zasunutím skrutiek do zátok. Pre pekné zakončenie môžete hlavu skrutky prikryť drevenou dužinou a jemne obrúsiť. Máte možnosť inovovať podľa tvaru alebo veľkosti háčikov podľa svojich predstáv a vašej kreativity dňa! Vizuálne kredity: tetedange.canalblog.com, snug-online.blogspot.fr.

Náš výber z nakupovania