Informácie

Nomad mixéry: nikdy bez môjho smoothie

Nomad mixéry: nikdy bez môjho smoothie

Či už ste atletický alebo žijete rýchlosťou 100 hodín za hodinu, máte dobrý dôvod vziať si so sebou vitamínové občerstvenie. Vymieňajte tyčinky obilnín a šťavy z tehál za dobrý zdravý a vitamínový smoothie doma! Ako ju prepravovať? Jednoducho pomocou nomadového mixéra, ktorý vám umožní vziať si so sebou všade so sebou mix. Vysvetlenie.

Nominovaný mixér, malá revolúcia

Ako už názov napovedá, nomadový mixér je zariadenie, ktorého misa je ľahko prenosná vonku. Pre vaše výlety, stretnutia, dávku vitamínov po tréningu alebo jednoducho preto, že nemáte čas na raňajky, vám tento typ stroja umožňuje vziať si smoothie so sebou (zelená alebo ovocné), ale aj vaše zeleninové nápoje, nech ste kdekoľvek. To vám ušetrí od nalievania nápoja do nádoby, ktorá nie je vždy vzduchotesná alebo chladná.

Najlepšie mobilné zariadenia

Miešač BL3 značky Duronic má dve fľaše rôznych veľkostí (jednu zo 600 ml a jednu zo 400 ml), čo je veľmi praktické za 59,99 EUR. Spoločnosť Philips ponúka kompaktnejšie, ale výkonnejšie zariadenie (referencia HR2872 / 00) s uzatvárateľnou fľašou, ideálne pre športovcov (44,99 EUR).

Ak šoférujete, uprednostnite Russell's Mix & Go Cool Explore a jeho dve fľaše vhodné pre štandardné držiaky nápojov pre vozidlá. Trochu navyše? Do dvoch fliaš sú vložené dve osviežujúce skúmavky, aby vaše nápoje ostali dlhšie chladné.

Nakoniec je tu aj kočovný mixér značky Breville, ktorý môže miešať aj sušené ovocie (počet 39,99 eur) alebo lis na ovocie značky Severin.