Tipy

10 príkazov na optimalizáciu priestoru v miestnosti

10 príkazov na optimalizáciu priestoru v miestnostiPocit úzkosti, kongescie, útlaku? Nedovoľte, aby nedostatok miesta ovplyvnil kvalitu vášho spánku. S niekoľkými tipmi a inteligentným nábytkom je to možnézväčšiť izbu bez nutnosti tlačiť steny. Tu je 10 základov pre optimalizovanú miestnosť.

1 / Prázdnotu, ktorú urobíš

Na zväčšenie miestnosti, ktorá potrebuje štvorcové metre, začíname vyrábaním buddy-buddyov s triezvosťou. Usporiadajte, dajte, očistite, prúžkujte, prázdne: priestor sa okamžite javí viac tekutý a vzdušný. Áno, menej je viac!

2 / Objednané budete

Úložný priestor je kľúčom k optimalizovanej spálni. Nenechajte sa ohromení svojimi vecami a rýchlo sa osvojte príslušenstvo, ktoré vám uľahčí ukladanie , Delič odevov, nástenné police, závesné háčiky, háčiky na kabáty, držiaky na šály, stojan na topánky a všetko je v poriadku ...

3 / Jasné a svetlé odtiene, ktoré si vyberiete

Svetlé a svetlé odtiene majú silu dať ilúziu väčšej miestnosti. Takže používame a zneužívame pastelovo zelené, svetloružové, svetlo žlté a najmä biele: váš najlepší priateľ!4 / Priestor pod posteľou budete optimalizovať

Nepodceňujtepriestor pod posteľou ; ponúka skutočnú výhodu a šetrí miesto na ukladanie objemných predmetov, prikrývok, oblečenia a kníh. Dôkazom je posteľ JALOUSIE v brúsenej a bielenej borovicovej povrchovej úprave. Zásuvky do postele JALOUSIE sa rozprestierajú po celej ploche pružiny v boxe, aby v spálni vždy zostali o niečo väčšie.

5 / Osvetlenie, ktoré budete liečiť

Osvetlenie má schopnosť vizuálne zväčšiť stiesnený priestor. Vynásobíme teda svetelné závesy, zavesenia a nástenné svietidlá, ktoré sú pripevnené k stene bez toho, aby rušili priestor.

6 / Zrkadlá, ktoré budete zavesiť

„Zrkadlo, moje krásne zrkadlo ... Povedz mi, ktoré je najväčšie spomedzi tých najmenších miestností?“ ... „Ja, ja!“ Vyvoláva vašu malú izbu so svetlým odtieňom ako sneh a zrkadlá odrážajúce svetlo!

7 / Svetlo, ktoré prepustíte

„Poďme odísť, nechaj vstúpiť slnko ...“: Julien Clerc sa nemýlil ... Nechať svetlo vstúpiť do miestnosti, ktorá potrebuje štvorcové metre, vytvára ilúziu okamžitého priestoru. Rozsvietili sme okná a vyhnali silné záclony a ťažké závesy. Pustite slnko!

8 / Dva v jednom nábytku, ktorý si osvojíte

Murphyho posteľ, mezanín, priečna skrinka na nábytok šetrite miesto v miestnosti , Dôkaz o podpore s čelnou doskou ECLIPSE, ktorá ponúka integrované police pre stále funkčnejší priestor.

9 / Posuvné dvere, ktoré uprednostňujete

Posuvné dvere sú diskrétne a funkčné a umožňujú ušetriť niekoľko metrov štvorcových elimináciou svetlosti dverí. Či už v šatni, šatníku alebo pri vchode do spálne, premávka sa stane plynulejšou.

10 / Najmenšia m2, ktorú budete optimalizovať

Ak chcete virtuálne zväčšiť miestnosť, niekedy stačí použiť zabudnuté priestory, na ktoré nemáte vždy na mysli ... Podkrovné priestory, uhly, zákutia, kliky, schodiská, vysoké stropy a kontúry okien: žiadny štvorcový meter vás neunikne.

Náš výber z nakupovania