Tipy

Deti: postele plné nápadov

Deti: postele plné nápadovKlasická izba, ako prístrešok posadený na strome alebo mezanínová verzia? Pre každý vek existujú prispôsobené potreby. Aby boli ich izby krásne a predovšetkým praktické, doplňte nápady s naším sezónnym výberom.

Dajte svojim deťom sen

Nie je ľahké prinútiť svojich najmenších ísť spať bez váhania. Riešenie? Nech sú chcieť bežať späť do svojej izby pomocou nábytok, ktorý z nich urobí sen. Túto sezónu mladí i starci spadnú do postele očarovanej kabíny (WOODY WOOD). Pri montáži na chodúľoch skrýva dve veľké zásuvky na uchovávanie vypchatých zvierat a hračiek. Prakticky je to tiež upokojujúce vďaka bočným doskám, ktoré slúžia ako zábradlia a zabraňujú tomu, aby najmladší v noci padali.

Pozvite priateľov

Od základnej školy je ťažké oddeliť sa od skupiny priateľov a priateľiek. Je čas zmeniť izbu a ponúknuť vhodné lôžko, aby bolo možné pozvať prekvapivého hosťa na spánok. Prakticky umožňuje modulárne lôžko (TIP) viac kombinácií. Verzia pre poschodovú posteľ alebo dve postele vedľa seba alebo dokonca tretie lôžko vďaka posteli ukrytej v zásuvke ... vyberáme podľa potreby! Skutočným priestorom šetriacim aktívom je, že trojuholníkové lôžko (ANDYS) skrýva druhé lôžko v zásuvke. Rýchla inštalácia, rýchlo odložená!

Mezanín pre dospievajúcich

Chcete slobodu ako v malom štúdiu? Dajte im podkrovie! Prakticky to šetrí miesto v spálni s vysokou posteľou (IKS). Nižšie sú uvedené stoly a police na vykonávanie chladných domácich úloh. Páčia sa nám: hrnce a úložné priestory, ktoré sa dajú zavesiť nad podnos vďaka regálovému systému. Skúsiť to je prijať!

Náš výber z nakupovania