Užitočný

Naše tipy na adoptovanie zamatu doma vo veľkom štýle

Naše tipy na adoptovanie zamatu doma vo veľkom štýle

Velvet je látka, ktorú milujeme pre jej dotyk a teplo, ktoré prináša do nášho interiéru. Je to oholená časť kožušiny alebo látky. Existuje od úsvitu času, nakoniec od Perzskej ríše, ak chceme byť presnejší. Samet je dávno preč od módy a je späť v platnosti. Tu sú všetky naše tipy na adoptovanie zamatu doma vo veľkom štýle.

Vo vchode je zamatová opona

Vo vchode do domu je zamatová opona dekoratívna a praktická. Je múdre ich umiestniť pri vstupných dverách, takže záclona skrýva dvere, ktoré môžu byť nevzhľadné. Záclona zároveň izoluje predné dvere a vyhrieva interiér svojou funkciou, ako aj svojím vzhľadom.

Mäkký zamat v obývacej izbe

Ak je jedna miestnosť, kde je zamat vítaný, nachádza sa v obývacej izbe. Na toto miesto určené na odpočinok a kokonovanie je možné na pohovky umiestniť zamatové vankúše, zamatové zamatové plachty zvlnené alebo zamatové kreslo alebo obojok, aby sa štýly znásobili. Samozrejme si môžete zvoliť zamatové závesy. Tieto peniaze si nájdu svoje miesto na oknách, francúzskych oknách alebo arkieroch, ale aj ako delič miestnosti ... A ak vám to pomôže definovať obývaciu izbu!

Dotyk zamatu v spálni

Podobne ako obývacia izba, aj spálňa je miestnosť, v ktorej chceme byť pokojní a vyrovnaní. Je to tiež priestor, v ktorom má zamat svoje miesto. Nájdete ho na ozdobných vankúšoch alebo na pléd. V spálni alebo v šatni svojho majstrovského apartmánu môžete tiež umiestniť zamatové kreslo alebo dokonca pohovku a priniesť tak trochu kvalitný dotyk!

Dekoratívne aktívum v dievčenskej izbe

Chcete urobiť krásnu dekoráciu v izbe svojej dcéry? Velvet je váš spojenec. Znova ich nachádzame na vankúšoch, prikrývkach, ale aj na záclonách, ktoré by mohli pokoj mladej dámy zmeniť na pódium opery! Všimnite si však, že aj malý chlapec môže sametu plne využiť vďaka záclonám alebo vankúšom XXL, na ktorých bude hrať.

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť zamatom

Velvet je opäť trendový, ale pozor! Je lepšie nezneužívať túto tkaninu v obývacích izbách, pretože priťahuje prach. Zrejme tu a tam môžete dať niekoľko farebných odtlačkov! Obecne sa zamat nepoužíva v množstve. Ak sa rozhodnete dať záclony, vyhnite sa aj stoličke, prehoz a tucet vankúšov. Riskujete výlet do minulosti so svojou teta.