Užitočný

Nech žije šiková grafika!

Nech žije šiková grafika!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.Potrebujete napájať váš interiér? A ak ste prijali elegantný grafický štýl ? Jednoduché, ale svetlé, funguje v kontakte alebo v úplnom vzhľade a správa sa ako tableta vitamínu C. Dešifrovanie!Menej je viac

Alebo po francúzsky: menej je lepšie. Pochádza zo sveta módy, v ktorom tvorcovia ponúkajú rafinované, ale grafické siluety a predovšetkým hranie s farebnými mixmi, výzdoba zase zachytáva pohyb a trasie kódy. Myšlienka: očistiť váš interiér tým, že ho dodá funkčnému nábytku, ozdobným výtlačkom a predovšetkým dotykom farieb. Krok prvý: bez zmeny všetkého doma, nastavte jasnejšie nastavenie. Steny osviežime bielou farbou a vyberieme časť (zvyčajne tú, ktorá má najviac svetla) na pripevnenie krásnej pevnej farby. Túto zimu si vyberte kačicu modro alebo medovo žltú (veľmi trendy).

Geometrické vzory

Za nastavenie tónu je potom zodpovedná vnútorná textília! Vankúše s potlačou origami (TRIANGLES, EQUI) so zodpovedajúcim kobercom, sieťové záclony vytlačené vo všetkých mini-trojuholníkoch (LOVELY, GULO) ... Všetko ide, pokiaľ je to jednoduché a pôsobivé. Budeme uvažovať aj o ľahkých odpruženiach, ktoré môžu zostať diskrétne vo verzii papierových guličiek (IZU) alebo naopak hrať barokovú a geometrickú kartu (TARBES). Nakoniec je to zmes farieb, tvarov a výtlačkov, ktorá vytvorí jedinečnú atmosféru.

Grafické plagáty

Vychádzajúc zo sveta umenia a grafiky, vytvorte priestor pre novú generáciu snímok! Z vizuálne veľmi rafinovaného hľadiska sa spolieha na správy s minimalistickou typografiou (WORDS), všetko v čiernobielom kóde. Na stene nezabudnite kombinovať slová s ostatnými plagátmi, ktoré predstavujú obrázky v grafickom a popovom štýle (BIKE, ALPHABET). Víťazné kombinované zaručenie!

Farebný nábytok

Nakoniec sa na strane nábytku bavte! Zmenou niekoľkých kúskov budete mať pravdu v trende ... bez porušenia banky. Útulná tmavomodrá pohovka (SHELL), konferenčný stolík v dubovom štýle (SIWA) alebo stoličky s prispôsobiteľnými nohami a farbami (JOY a jej koncept Mix & Me). Trochu fantázie stačí prelomiť štýl príliš klasicky a viesť vás k sebe Grafický štýl , Je to len na vás!

Náš výber z nakupovania