Komentáre

Varte ako kuchár

Varte ako kuchárVďaka úspechu televíznych relácií, ako sú „najlepší kuchár“, „hlavný kuchár“ alebo „takmer perfektná večera“, je kuchyňa v plnom prúde. Teraz sa môžete vybaviť bez porušenia celej prasacej banky. Postupujte podľa našich tipov!

Hranie tenkých čepelí

Nože, kľúčové nože každého dobrého kuchára, zohrávajú prvotnú úlohu pri dobrej príprave jedla. Mletá alebo kôra zeleniny, zvyšovanie filé z rýb alebo dokonca nasekanie mäsa ... Nepoužívame čepeľ na žiadny účel! Ideálne je mať vo vašej kuchyni blok obsahujúci 5 nožov reagujú na najtradičnejšie spôsoby použitia a sú k dispozícii od 50 € (METEOR, KIMONO). Ešte prístupnejšie sú krabice obsahujúce 2 alebo 3 nože (CIRO, MANGO, TRANSITION) od € 15. Nezabudnite na slávneho doska na krájanie aby nedošlo k poškodeniu vášho pracovného plánu. V polypropyléne (ERIN), mramor (ALAN), drevo (ALEXIS) alebo bambus (LITAN) má každý svoj vlastný štýl a materiál!Poslanie: perfektné varenie

Liatina, teflón, kamenina alebo porcelán ... každý materiál zodpovedá určitému druhu ohňa! S liatinovým hrncom na pečenie (INVICTA) môžete variť chutné pokrmy z celého sveta na dlhý čas a pri nízkej teplote. Jahňacie mäso Navajo, bravčové mäso s čínskou omáčkou, colombo so sladkými zemiakmi alebo kuracie mäso s hubami, všetko je v poriadku! Ideálne je, keď sa tento materiál prispôsobí všetkým energiám varenia (plyn, sklokeramika, indukcia). V plechu na pečenie z nehrdzavejúcej ocele XXL s teflónovým povlakom (HANK) si môžete uvariť rúru vašej rodiny! Na výber: cestoviny alebo zeleninové krupice, lasagne alebo ryby. Dbajte však na to, aby ste nepoškodili povlak počas prevádzky. Nezabudnite použiť vhodné špachtle. Nakoniec, tradičné kameniny a univerzálny (BATISTA) ľahko pôjde z rúry na stôl, ale pôjde aj do mikrovlnnej rúry a dokonca aj do mrazničky. Pre slané alebo sladké je pieskovec veľmi vhodný pre mäkké koláče, ako je napríklad clafoutis, flans s hruškami alebo fondanty s jablkami. Nezabudnite ich vopred maslovať! Nakoniec, aby sa misky stali šéfkuchármi, vybrali sme porcelánové boxy s miskou, topánkou a maturitou (GOOSE). Recept dobre dodržiavame a stupeň varenia kontrolujeme pomocou a kuchynský teplomer , Sonda (TITO) s digitálnym displejom (CESAR) alebo vo forme špachtle (BILL) je nevyhnutným spojencom pre úspešné varenie v srdci mäsa, teplotu čokolády, pričom sa rešpektuje reťazec chlad.

Základná batéria

A konečne, amatérsky alebo vášnivý kuchár, aká by bola vaša kuchyňa bez skutočnej batérie? Od hrnca s vekom, po panvicu, kastról a kastrér, všetko v rôznych veľkostiach, je nevyhnutné pri príprave skutočného jedla od A do Z. Mäso alebo ryby, omáčka, dezert a zelenina, každá zložka má svoj obal! Milujeme riad od značky vyrábanej vo Francúzsku Sitram (sortiment ST GERMAIN), ktorého hrúbka dna z nehrdzavejúcej ocele je vhodná pre všetky požiare. Okrem toho sa jeho použitie v interiérových litroch ukázalo ako veľmi praktické. Ponúkať sa alebo byť ponúknutý pred posedením pri jedle!

Náš výber z nakupovania