Komentáre

Lino pre ekologickú podlahovú krytinu

Lino pre ekologickú podlahovú krytinu

Lino sa veľa zmenilo od 50. rokov 20. storočia, keď sa prvýkrát objavil v interiéri! Dnes sa stáva trendovým náterom, ktorý si cení aj ekologické vlastnosti. predstavenie

Zelené vlastnosti

Ak sa bežne nazýva lino, skutočné meno tejto vrstvy je v skutočnosti linoleum a je 100% prírodné. V skutočnosti sa skladá z ľanového oleja, korku, drevnej múky, minerálov, prírodných živíc a pigmentov, ktoré sú prírodnými výrobkami, vďaka ktorým je ekologickým materiálom par excellence. Je to vysoko kvalitný náter, pretože veľmi dobre odoláva škvrnám, popáleninám a opotrebeniu, čo umožňuje jeho inštaláciu na miestach s vysokou premávkou. A pre vaše pohodlie vedzte, že je to dobrý tepelný a zvukový izolátor.

Veľmi dekoratívne vlastnosti

Lino nie je také, aké bývalo! Teraz ju nachádzame vo veľmi trendových tvaroch a farbách. Farby sa dokonale hodia do súčasných interiérov a vzory sa veľmi líšia s niektorými pravidelnými vzormi, inými geometrickými alebo dokonca škvrnitými alebo škvrnitými línami. A aby ste zložili podlahu tak, ako uznáte za vhodné, lino je k dispozícii v pásoch rôznych formátov alebo v dlaždiciach.

Praktické vlastnosti

Na položenej strane je linoleum inštalované ako laminátové podlahy. Jednotlivé kusy je potrebné prichytiť dokopy bez potreby lepidla. Výhodou takéhoto náteru je to, že môžete chodiť po podlahe ihneď po inštalácii. Na strane údržby je to tiež ľahké! Linoleum je antistatické a antibakteriologické, takže na čistenie stačí prejsť prstom.