Tipy

Údržba betónovej podlahy

Údržba betónovej podlahy


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Od tovární šesťdesiatych rokov po súčasné lofty betónové podlahy nestarli. Veľmi krásne, rovnako ako všetky podlahy, vyžadujú určitú údržbu, ak ich chcete uchovať rovnako pekne ako v deň ich inštalácie. Tu je niekoľko užitočných rád pre údržbu betónových podláh.

Pravidelná údržba betónových podláh: ako na to?

Správne udržiavanie betónovej podlahy znamená pravidelné oprášenie metlou alebo vysávačom pred jej vyčistením mopom. Pre tento krok naplníme vedro horúcou vodou, do ktorej pridáme produkt s neutrálnym pH, ako je dávka čistiaceho prostriedku St Marc. Mop sa potom namočí do tejto zmesi, aby prešiel cez podlahu. Pozor, pretože betón je pórovitý, je potrebné ho opláchnuť čistou vodou a vysušiť.

Údržba betónových podláh: zákaz chemických látok

Nezabudnite, že betón je pórovitý materiál, a preto je pravdepodobnejšie, že sa bude rýchlo zhoršovať. Pri údržbe betónu je nevyhnutné zabudnúť na príliš chemické výrobky, ako je amoniak, bielidlo alebo sóda.

Odstraňovanie škvŕn z betónových podláh

Ak chcete odstrániť škvrny z voskovanej betónovej podlahy, uprednostnite mäkké a prírodné produkty. Napríklad pre mastné škvrny posypeme mastencom, masírujte a nechajte pôsobiť jednu hodinu. Často používaná sóda na pečenie sa tiež odporúča, pokiaľ ide o nečistoty z nášho voskovaného betónu.Komentáre:

  1. Putnam

    It is no more than conditionality

  2. Rainer

    A good argument

  3. Sexton

    Fajn, pomyslel som si to.Napíšte správu