Komentáre

Odpruženia vs svetelné stĺpiky: zápas!

Odpruženia vs svetelné stĺpiky: zápas!Toto sú dva silné trendy v osvetlení. Na jednej strane pozastavenia podporované stúpencami globálneho osvetlenia; na druhej strane stĺpiky svetiel podporované stúpencami okolitého osvetlenia. Keď sa oba tímy stretnú v trendovom kruhu, zápas je blízko ... Choď!

Závesy, spojenci všetkých štýlov a dekoratívne trendy!

suspenzie sú majstricentrálne a optimálne osvetlenie . Stratégovia výškovej a svetelnej disperzie skvele konkurujú prirodzenému osvetleniu. Pripevnite prívesok na strop obývacej izby, spálne alebo kúpeľne a do vášho interiéru okamžite spadne sprcha svetla! Pokiaľ ide o dekoráciu, závesné svetlá prešli od babičky luster dlhá cesta. Klasický luster s viacerými žiarovkami teraz flirtuje s najhorúcejšími trendmi súčasnosti, a to je dobré! Stúpenci priemyselného vzhľadu, stavte na prívesok PEDRO oblečený z tmavého kovu s hranatými tvarmi. Vďaka 3 nastaviteľným ramenám ľahko nájde svoje miesto nad barom alebo v kuchyni. Podporovatelia škandinávskeho štýlu sa rozhodli pre závesnú lampu FABIA z bieleho kovu a dreva. Páčia sa nám jej jemné línie, ktoré kombinujú zmyselné krivky a organický dizajn. Jedným kliknutím na spínač a váš dekor sa hladko rozsvieti. Ako svetlo ako vzduchová bublina, vešiak na papier IZU prináša do vášho interiéru zen a príjemné osvetlenie. Vyrobené podľa kódov slávnej japonskej lopty, zvádza milovníkov jednoduchého dizajnu a prepožičiava najkrajším zážitkom pre domácich majstrov.Stojacie lampy, králi okolitého osvetlenia

Podlahové lampy, ktoré sú bezkonkurenčné pri okolitom a prízvukovom osvetlení, sú tiež veľmi dobré na cvičenie. Nech sa nachádzajú kdekoľvek, vytvárajú svetelné halo, ktoré sa dokonale hodia do priestorov, ako je obývačka, čitáreň, spálňa alebo kancelária. V minulosti majstri v odbore plstených, tlmených a kokonizačných účinkov sa stojacie lampy zameriavajú na svoju expozíciu časti miestnosti. Pre osvietené čítanie bude kovové svietidlo ELISE vaším najlepším spojencom. Aby sa predišlo slepému pitiu kávy, stojací lampa TERRY sa rozsvieti ... zapožičaním tabletu si nemôže byť praktickejší. Farebné túžby? Podľahne kúzlam vhodne pomenovanej stojacej lampy ARTIFICE. So svojimi 6 kyslými svetelnými bodmi osvetlenie preberá vzduch ozdobnej ohňostroje vo vašom sladký domov.

Výsledok zápasu

Pochopili ste, dilema Závesné žiarovky VS nie je pripravený na rozhodnutie. Okrem vizuálneho komfortu závisí výber víťaza predovšetkým od miestností v dome, od využívania svetla a jeho rovnováhy v priestore. Aby sa všetko zharmonizovalo, Výherná kombinácia spočíva v spojení dvoch trendov, ktoré sa úžasne spájajú so svetelným plánom, ako s estetickým… Dokonalá rovnosť!

Náš výber z nakupovania