Ostatné

CALIFORNIA, pohovka na mieru

CALIFORNIA, pohovka na mieru



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.



Pohovka CALIFORNIA je trochu ako malé čierne šaty alebo biela polokošeľa. Symbolický, nadčasový, triezvy a elegantný kúsok. Až na to, že hviezda show v Alinéa je prispôsobiteľná podľa želania! Veľkosť, možnosti, farba, povrchová úprava, vyberte si zmes, ktorú chcete a pohovka na mieru .

Veľkosť od mini do maxi

Na strane pohovky sa trend rozdeľuje na jednej strane s 2-miestnym formátom, útulným a ľahko prispôsobiteľným, a na druhej strane rohovou pohovkou, ktorá je ideálna na umiestnenie veľkého kmeňa. Model CALIFORNIA ponúka rôzne veľkosti, ktoré každému umožňujú nájsť pohovku v obývacej izbe:
1,5 miesta alebo 1,50 m pre malé priestory;
2 miesta, klasický a hlavný kľúč;
3 miesta, 2 m dlhé, aby boli ešte pohodlnejšie;
4 miesta pre skutočne priestranné obývacie izby;
XXL a rohová verzia pre televízne večery a veľké rodiny (alebo priateľstvá).

Jedinečná pohovka so všetkými možnosťami

Ak majú veterné a blšie trhy vo svojich plachtách vietor, je to z veľkej časti preto, že každý ročník je jedinečný kus. Nikto nechce nájsť tú istú pohovku ako suseda v obývacej izbe. Za týmto účelom Alinéa vymyslela všetko a ponúka vám možnosť vybrať si všetky možnosti: CALIFORNIA pre každého! Kabriolet, ponúka tri rôzne vlastnosti na spanie: matrac 10 cm hrubý, 12 cm s Bultex alebo 16 cm v pamäťovej pene. Môžete si tiež zvoliť povrch chodidiel (kov, drevo alebo naolejovaný) a dokonca si môžete pridať opierku hlavy, aby ste si držali krk viac. Nehovoriac o súprave dvoch vankúšov alebo dvoch driekových vankúšikov, ktoré dokonale dopĺňajú už mäkké sedadlo.



Farba a na mieru

Ak si vyberiete pohovku, chcete, aby bola funkčná, pohodlná, ale aj estetická a zodpovedala výzdobe našej obývacej izby. Veľkou prednosťou modelu CALIFORNIA je množstvo možností na prispôsobenie jej povrchových úprav. Celkovo možno povedať, sedem rôznych vrstiev k dispozícii v 38 farbách! Ak ste viac v škandinávskom štýle, bude zamatová dotyková vrstva v horčicovej žltej verzii ideálna, mäkká aj vitamínovaná. Ak vaša obývacia izba smeruje viac k priemyselnému štýlu, potom imitácia polyuretánovej imitácie kože s kovovými nohami dáva šialený vzhľad. Bez zabudnutia na 100% bavlnu, pravú kožu, škvrnitú alebo dokonca bi-materiál, v kačacej modrej, bielej alebo šedej verzii myši. Budete mať na výber výber! Takže si už predstavujete pohovku svojich snov? Pripojte sa k rodine CALIFORNIA a zobrazte farbu v obývacej izbe pomocou vlastnej pohovky!

Náš výber z nakupovania