Informácie

Domáce kino v centre pozornosti

Domáce kino v centre pozornosti

Sotva tri týždne pred filmovým festivalom v Cannes je čas priniesť kino do vášho domu. Tým, že sme improvizovali vysnívané domáce kino s dekorom inšpirovaným Croisette, znovu objavujeme všetky potešenie z pohodlného sledovania filmov doma. Priblížte elegantné rozloženie pre všetky rozpočty.

Nábytok je inšpirovaný kinami ...

Atmosféra kina nevyhnutne začína všetkým červeným nábytkom: kreslá, púzdra, pohovky, záclony a koberce nasávajú vlajočku farieb tmavých miestností. Pri takom usporiadaní tomu skutočne veríte! Tento zámotok z červeného oblečenia zahŕňa miestnosť, ktorá sa stala veľmi pohodlným miestom, ktoré nás pozýva pozerať filmy. Druhá možnosť, keď máte vyšší rozpočet? Vyberte si pohovku s modulárnymi sedadlami pre maximálny relax a absolútne pohodlie.

... A filmové sety

Na doplnenie vizuálnej alchýmie, keďže kino je v centre pozornosti, zdobíme všetko nasledujúcimi základnými prvkami: televízor XXL a reproduktory. Ale to nie je všetko! Ak máte veľkú bielu stenu, musíte si vybrať domáce doplnky, ktoré sú typické pre filmové súpravy alebo viac vintage, ako napríklad spätný projektor, a niekoľko miest, aby ste priestor osvetlili. Filmový nadšenci Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“