Informácie

Domáce kino v centre pozornosti

Domáce kino v centre pozornosti


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Sotva tri týždne pred filmovým festivalom v Cannes je čas priniesť kino do vášho domu. Tým, že sme improvizovali vysnívané domáce kino s dekorom inšpirovaným Croisette, znovu objavujeme všetky potešenie z pohodlného sledovania filmov doma. Priblížte elegantné rozloženie pre všetky rozpočty.

Nábytok je inšpirovaný kinami ...

Atmosféra kina nevyhnutne začína všetkým červeným nábytkom: kreslá, púzdra, pohovky, záclony a koberce nasávajú vlajočku farieb tmavých miestností. Pri takom usporiadaní tomu skutočne veríte! Tento zámotok z červeného oblečenia zahŕňa miestnosť, ktorá sa stala veľmi pohodlným miestom, ktoré nás pozýva pozerať filmy. Druhá možnosť, keď máte vyšší rozpočet? Vyberte si pohovku s modulárnymi sedadlami pre maximálny relax a absolútne pohodlie.

... A filmové sety

Na doplnenie vizuálnej alchýmie, keďže kino je v centre pozornosti, zdobíme všetko nasledujúcimi základnými prvkami: televízor XXL a reproduktory. Ale to nie je všetko! Ak máte veľkú bielu stenu, musíte si vybrať domáce doplnky, ktoré sú typické pre filmové súpravy alebo viac vintage, ako napríklad spätný projektor, a niekoľko miest, aby ste priestor osvetlili. Filmový nadšenci Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“Komentáre:

 1. Kaili

  Táto téma je jednoducho neporovnateľná :), veľmi ma zaujíma.

 2. Waldmunt

  S čistým humorom.

 3. Ephram

  Úplne súhlasím s autorom! Mimochodom, s príďte aj vy!

 4. Tojasar

  And how it to paraphrase?

 5. Zuludal

  Nemôže byť

 6. Deunoro

  Áno ... Pravdepodobne ... Čím jednoduchšie, tým lepšie ... Je to naozaj geniálne.

 7. Brocly

  Bravo, myslím, že je to skvelý nápad.Napíšte správu