Tipy

Pred / Po: osvetlite svetlú kúpeľňu pod odkvapom

Pred / Po: osvetlite svetlú kúpeľňu pod odkvapom

Carine Davidas, blogerka pre dekorácie a dekorácie interiérov („Ticho zdobíme ...“ a „Hanosa“) otvára dvere jej čerstvo dokončenej kúpeľni. Pre túto matku 3 detí je kúpeľňa nevyhnutnou súčasťou rodinného života. Carine sa pustila pred dvoma rokmi do úplnej obnovy biliardovej stodoly, postupne po kúsku, vytvára priestory a usporiada ich podľa svojich predstáv. V jeho kúpeľni bol priestor úplne vytvorený, jediné obmedzenie, strešné okno a miestnosť bez elektrického napájania a vody. Carine bola schopná slobodne sa uchýliť k svojej fantázii v tejto krásnej miestnosti, pričom rešpektovala primeraný rozpočet. oblasť: 13 m² rozpočet: 3 000€

Carine položila svoje nápady na papier

Kúpeľňa vytvoriť od nuly

Opustenie panenského priestoru bolo pre Carine prínosom, pretože dokázala slobodne ovplyvniť svoju fantáziu a jej túžby. Okno strechy je obmedzením (je to prah svetelného bodu tejto veľkej miestnosti 13 m²) a výhodou: ponecháva veľkú časť stien k dispozícii. Carine chcela z kúpeľne urobiť obytný priestor, kde by sme radi trávili čas a relaxovali. Aby vzdala hold histórii svojho domu, chcela Carine modernú dekoráciu s nádychom autentickosti a charakteru. Elektrina, inštalatérstvo a izolácia, všetko sa muselo robiť v tomto holom priestore.

Páčia sa nám tieto obrovské sprchy!

Cement dlaždice pridať štýl

S cieľom zachovať jas v tejto veľkej kúpeľni sa Carine rozhodla umiestniť biele dlaždice od podlahy po strop na veľkú časť miestnosti. Výber tejto bielej dlaždice je tiež voľbou „rozpočtu“. Úspory dosiahnuté vďaka tejto voľbe umožnili inštaláciu dlaždíc z cementovej dlaždice z imitácie podlahy vo veľkej sprchovacej kúte. Táto zaujatosť vnáša do miestnosti dotyk charakteru: je to dekoratívny detail, ktorý robí rozdiel. Táto majestátna sprchovací kút je ústrednou časťou tejto kúpeľne. Carine uvažovala o integrácii výklenkov, aby vyhovovala toaletným potrebám celej rodiny.

Tieto medené zrkadlá prinášajú do tejto kúpeľne elegantný vzhľad

Dekoratívne doplnky, ktoré dokážu všetko

Pri výbere kúpeľňového nábytku zo svetlého dreva od spoločnosti Ikea Carine vedela, ako dať svojmu dvojitému umývadlu charakter (nevyhnutný pre 3 deti), výberom pre medené okrúhle zrkadlá zavesené na malých reťaziach, distribútor sekané sklenené mydlo, retro pastelovo ružová nástenná lampa a malý terakotový kvetináč na umiestnenie zelenej rastliny.

Malé premyslené detaily: výklenky v sprche a základni

Hygienický priestor oblečený v čiernej farbe

Sociálne zariadenia sú tiež v kúpeľni. Aby sa tento priestor zhmotnil, rozhodla sa Carine vytvoriť čiernu základňu, ktorá sa rozhodla pre špičkovú farbu (stačil malý hrniec), aby navodila dotyk modernosti. Malé dekoratívne prvky z neho robia teplé miesto: kôš v zlatej nite, džbán, malý hrniec s brečtanom, ako aj vynikajúci rám vo farbách ostrovov umiestnených na zemi.

Milujeme túto krásnu zelenú rastlinu pri vstupe do talianskej sprchy

Zelené rastliny pre kúpeľňu v trópoch

Prítomnosť mnohých zelených rastlín v každom rohu tejto kúpeľne dáva tejto veľkej miestnosti sviežu a teplú stránku. Aby sme na toto miesto priniesli malé trópy, bolo nevyhnutné integrovať rastliny. Je to malý zmiešaný dotyk, ktorý priniesol tento škandinávsky retro štýl.

Ak chcete objaviť svet Carine a ďalšie ozdobné nápady, pozrite sa na jej blog Hanosa: Chatovanie Métis.