Tipy

Obnovte: naše nápady na výzdobu so starými dverami!

Obnovte: naše nápady na výzdobu so starými dverami!

Staré dvere môžu mať kúzlo alebo sa môžu zmeniť na veľmi praktickú inštaláciu. V závislosti od typu dverí, ich krásy alebo dreva, z ktorého sa skladá, môžete prejaviť svoju fantáziu a dať mu nový život. Aby sme vám pomohli, tu je niekoľko dekoratívnych nápadov, ktoré môžete urobiť pomocou starých dverí.

Revidovaná čelo postele

Obnovili ste alebo prenasledovali staré drevené dvere? Chcete originálne využiť krásu tohto diela? Žiadne obavy! Musíte to jednoducho zmeniť na čelo postele. Formát je ideálny! Za týmto účelom je vhodné dvere dôkladne vyčistiť. Ak je poškodený, neváhajte ho brúsiť a potom naniesť vrstvu laku. Môžete ho prefarbiť aj v modernejších odtieňoch. Dvere sa samozrejme dajú pripevniť k stene, ale vedzte, že je možné ich jednoducho položiť aj bez rizika, pretože ich držia posteľ a nočné stolíky!

Vynikajúci pestovateľ

Niektoré staré dvere sú veľmi pekné a je škoda nezdôrazňovať ich. Vedzte, že pomocou niekoľkých drevených dosiek, ktoré môžete natrieť farbou vrátených dverí, môžete vytvoriť neuveriteľnú kvetináč. Spodok je umiestnený na spodnej časti dverí a bude vyplnený zelenou rastlinou, kvetovanou alebo nie, ktorá získa výšku. V obývacej izbe alebo vonku bude táto inštalácia skutočným prínosom. Upozorňujeme, že ak plánujete inštaláciu tohto kvetináča vonku, bude potrebné na dvere a dosky, ktoré tvoria zásobník, naniesť ochrannú vrstvu.

Praktická šatňa

Staré dvere sú robustné a môžu sa stať nábytkom. Môžete napríklad vytvoriť šatňu pre svoj vstup. Aby ste to dosiahli, musíte najskôr pripraviť dvere, a ak je to potrebné, obrúsiť ich, natrieť alebo natrieť. Potom ju pripevnite na stenu. Potom musí byť namontovaný na oboch stranách háčikov. Čierne kovové modely sú najvhodnejšie. Na strednú časť môžete umiestniť malé zrkadlo a na nohu lavicu alebo lavicu, aby ste si ľahšie zložili topánky.

Krásne zrkadlo

Veľmi krásne staré dvere sa môžu stať veľmi krásnymi zrkadlami. Vašou prvou úlohou bude opäť správne pripraviť dvere tak, aby boli plne použiteľné. Potom budete musieť pripojiť zrkadlo. To by malo mať tvar dverí, ale menšie, aby drevo zostalo veľmi prítomné. Vo všetkých dobrých obchodoch pre domácich majstrov nájdete široký výber zrkadiel. V niektorých obchodoch ich dokonca môžete nechať rezať! Pripevnite zrkadlo k dverám a potom staré dvere k stene! Môžu sa použiť aj novšie a základné dvere! Ľahko sa prikryje samolepiacou vrstvou, maľuje alebo zdobí. Potom položte na podstavec a máte stôl alebo bočný stolík. Môžete tiež maľovať, pripevniť hrnce a vytvoriť zelenú stenu.