Informácie

Ktoré poschodie by ste si mali zvoliť medzi kobercom a parketami do spálne?

Ktoré poschodie by ste si mali zvoliť medzi kobercom a parketami do spálne?

V spálni je v pokušení váhať medzi mäkkosťou koberca a veľmi hygienickou stranou parkiet. Pred výberom je niekoľko podrobností:

Mäkkosť koberca

Pohodlie a mäkkosť koberca nie sú jediné výhody koberca! Tento povlak je pomerne odolný, absorbuje nárazy a je nekĺzavý. Jeho ukľudňujúca strana je sprevádzaná veľmi dobrou tepelnou a zvukovou izoláciou. Všetko v širokom výbere materiálov a farieb, ktoré sa prispôsobia vášmu interiéru. Z technického hľadiska sa koberec ľahko inštaluje a rovnako ľahko sa udržuje! Ak by kedysi malo povesť hniezda pre choroboplodné zárodky, problém sa vyrieši, pretože sa lieči najmä proti roztočom a škvrnám.

Nesporná hygiena parkiet

Parkety bezpochyby prinášajú do miestnosti ďalší obklad. Okrem toho je to skutočne udržateľná investícia do vášho interiéru. Tento povlak je zdravý a teplý, pričom má pevnosť, ktorá uľahčuje jeho údržbu. V prípade poškodenej dosky je potrebné ju vymeniť bez toho, aby ste sa dotkli zvyšku parkiet. Je to tiež dobrý tepelný izolátor, ktorý spĺňa presné akustické normy. Z hľadiska dekorácie sa parkety prispôsobujú súčasným aj tradičnejším interiérom. Budete mať tiež na výber medzi mnohými druhmi dreva od javora po buk, cez dub a čerešňu ... Nájdete ho dokonca v sivých alebo krtkových odtieňoch, aby ste sa priblížili trendu. !