Tipy

Štýl BD sa chopí našich knižníc

Štýl BD sa chopí našich knižníc

Prečo by mal byť kútik na čítanie nudný? Keďže nás komiksy a manga natoľko vibrujú, je čas vdýchnuť do tohto priestoru trochu fantázie a kreativity. Zaostrené na knižnicu naplnenú fantasy komiksu.

Vyberte nestrukturovanú knižnicu

Nezaujímavé zarovnanie diel na rovnakých a klasických policiach: je koniec. Vymenili sme starú drevenú knižnicu s zaprášenými policami za ultramodernú knižnicu, ktorá evokuje nové úložisko. na neprimerané a geometrické police , manga, komiksy a romány sa zdajú byť v pohybe, aby upútali našu pozornosť. Stačí atypické usporiadanie neodolateľnej túžby vstúpiť do ich sveta, aby nás zvíťazilo.

Príslušenstvo BD vytvára rozmarnú atmosféru

Kľúčovým slovom v knižnici je striedanie. Niektoré škatule alebo police sú vyhradené pre knihy a albumy, zatiaľ čo u iných postávajú komiksy postavy. Stena nie je ušetrená ani touto dekoratívnou predpojatosťou. Stoly na komiksy štýl pop art, komické plagáty alebo dokonca magnetické nálepky vo forme bublín písať kriedou ako na tabuli, rozžiariť stenu. Posledný dotyk? Kreslo, koberec a pár pukov zdobených vzormi komiksov vás pozývajú na čítanie a relaxáciu ... Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“