Informácie

Makeover do mojej izby za menej ako 200 eur

Makeover do mojej izby za menej ako 200 eur

Chceli by ste dekorovať izbu od podlahy po strop, ale váš bankár nie je super pripravený? Máme niekoľko tipov, ako vás oboch dohodnúť! Dnešná výzva: dajte svojej izbe facelift za menej ako 200 eur! Všetko v 5 tipoch za nízku cenu ...

Grafická posteľná bielizeň: od 29,99 EUR

V strede vašej izby je vaša posteľ - alebo vaša TV, v závislosti od ... Prvý krok k zmene izby? Vymeňte posteľnú bielizeň. Ak sú vaše steny pokryté naloženým gobelínom, upokojte hru bohémskou posteľnou bielizňou. Ak sú vaše steny neutrálne a nudné, vezmite si to s grafickou a farebnou posteľnou bielizňou! Ak chcete rozpočet ešte viac znížiť, stačí zmeniť obliečky na vankúše. Farebné obliečky na vankúše spojené s vašou súčasnou neutrálnou perinou a voilou!

Táto interiérová posteľná súprava La Redoute sa nám veľmi páči!

Pôvodná čelo postele: 33,80 eur za hrniec s objemom 1,25 litra

Namiesto toho, aby ste utrácali astronomickú sumu na čalúnenú alebo drevenú čelnú dosku, postupujte podľa nášho systému D a estetických rád: vyrobte čelnú vrstvu do farby. Môžete prefarbiť svoju aktuálnu čelnú dosku, prispôsobiť si regenerovaný drevený panel alebo jednoducho vytvoriť farebný obdĺžnik na svojej stene.

Zoberme si príklad izieb v hoteli Henriette - táto jemná modrá, ktorá dáva starým obnoveným dverám druhý život, máme to radi!

Návrhová nočná lampa: 5,90 EUR

Sme ultra priaznivci tejto žiarovky Leroy Merlin, ktorá stojí iba 5,90 EUR. Táto lampa - od svojho malého názvu Teruki - sa predáva v súprave, ktorú si môžete zložiť - ako origami, ale veľmi ľahko - aby ste jej dali jedinečný tvar.

Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si svoju obľúbenú farbu

Kovové kufre v štýle: 49,90 eur

Čo by mohlo byť lepšie ako pekné kovové kufre v štýle priemyselnej jedálne, aby časopisy, knihy, tašky alebo topánky zmizli z podlahy v spálni? Usporiadané na konci postele alebo naskladané štýlom, tieto kmene budú mať malý účinok, však?

Kufre, umiestnené vedľa bielizníka alebo na spodku postele, budú významným doplnkovým úložiskom

Nočný stolík: 59,90 eur

Zabudnite na klasický nočný stolík, ktorý už nemôžete stáť ... A vítajte modernejší a modernejší nočný stolík. Vyberáme to nie príliš objemné, ideálne na kolesách as úložným priestorom na posúvanie kníh a časopisov. A prečo nepridať užitočné k nočnému stolíku s integrovanou nabíjačkou od Ikea? Smartphone si položíte na nočný stolík skôr, ako idete spať a dobíja sa sám. Takmer magické.

Dobrý nápad: časopisy naskladané pod nočným stolíkom vám umožňujú usmerňovať bazár bez toho, aby zovreli hornú časť nočného stolíka.