Ostatné

Výukový program: držiak na uteráky s medenými rúrkami

Výukový program: držiak na uteráky s medenými rúrkamiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

V nadväznosti na trend nábytku v paletách má nábytok v medených trubkách stále viac sledovateľov a ponúka veľmi prekvapivé výsledky. Okrem toho, ak sa táto technika môže zdať spočiatku ťažká, je vlastne veľmi jednoduchá, akonáhle je skosená rezačka rúr. Dnes sa naučíme, ako vyrobiť držiak na papierové uteráky s medenými rúrkami.

Materiál:

- medená rúrka s priemerom 200 cm a 16 mm - 4 medené tvarovky z T-kusa s priemerom 16 mm - 8 tvaroviek s 90 ° kolenom s priemerom 16 mm - rezačka rúr, ktorý môže otvárať viac ako 16 mm - pásik - lepiaca páska Rozpočet: približne 25 € Trvanie: 1 hodina

Fázy

1. Najprv odrežte z medenej rúrky nasledujúce kúsky: - 9 kusov 7,5 cm; - 2 kusy 5 cm; - 1 kus 32 cm; - 1 kus 25,5 cm; - 1 kus 17 cm.

2. Po narezaní rúr na správne rozmery pripravte rúrky na montáž. Náš tip: na koniec rúrok vložte malý kúsok lepiacej pásky, aby ste vytvorili väčší odpor a zaistili rúrky dokopy.

3. Zostavte rôzne kusy podľa nasledujúcich štyroch častí: - Základňa Vezmite kus 17 cm a na každý koniec pridajte lakťovú tvarovku tak, aby sa vytvorila prvá strana štvorca. Pokračujte pridaním kúska 7,5 cm na každú stranu a potom na každú stranu tričko. Nasmerujte kolmú časť dielca smerom nahor a vložte doň dva kusy 5 cm. Teraz máte pol štvorca. Na štvorci pokračujte kusom 7,5 cm na každej strane a potom lakťom, potom znova kusom 7,5 cm. Nakoniec spojte dva kusy 7,5 cm na poslednej strane štvorca s tvarovkou T smerom hore ako ostatné dva. - Os valca Toto je časť, okolo ktorej sa bude umiestňovať kotúč papierovej utierky. Na jeden koniec 10 palcového kusu pripevnite kovanie T-kus. Potom pripevnite diel 7,5 cm na každú stranu tvarovky a zakončte dvoma lakťovými tvarovkami orientovanými v smere k dielu 25,5 cm. Výsledok by mal vyzerať ako základ vidlice. - Odnímateľná horná časť na výmenu valca Tretia časť sa skladá z posledného kusu 7,5 cm s kolenným pripojením na oboch koncoch, obidve orientované v rovnakom smere. Toto je časť, ktorá bude umiestnená na vrchu a bude odnímateľná. Dajte pozor, aby ste na horný koniec kusu 32 cm ani na koniec kusu 25,5 cm nedávali kúsok pásky. Nakoniec posledná časť zodpovedá kusu trubice 32 cm.

4. Zložte štyri časti ako na fotografii, počnúc základňou.

5. Odstráňte hornú časť a vložte kotúč na papierové utierky.

Nakoniec

Váš moderný a dekoratívny držiak na uteráky je teraz hotový! A aby ste šli ešte ďalej, ovinte bavlnenú šnúru okolo určitých častí a získate veľmi originálny výsledok.Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojej verzie tohto DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!