Užitočný

Ako udržiavať poriadok v miestnosti - bez ležania oblečenia!

Ako udržiavať poriadok v miestnosti - bez ležania oblečenia!

Vieš o čom to hovorím: večer, predtým než si oblečieš svoje obľúbené pyžamá, zanecháš svoje šaty na deň a položíš ich na stoličku vo svojej izbe ... Po niekoľkých dňoch sa oblečenie stalo horou a nebude len vložte všetko do práčky. Existujú však riešenia, ako sa vyhnúť nepríjemnostiam. Vysvetľujem ti. Vo večerných hodinách, predtým ako si obliekate svoje obľúbené pyžamá, necháte šaty na deň a viac či menej neopatrne ich položíte na stoličku. A deň čo deň sa oblečenie hromadí a dokonca pristane na vašej posteli ... Nenechajte sa ohromiť! Postupujte podľa našich tipov, aby vaša izba bola uklizená čo najdlhšie.

Čistite bielizeň alebo špinavé prádlo?

Začnime od začiatku. Vo večerných hodinách, keď opúšťate šaty na deň, urobte rýchle posúdenie: sú vaše šaty príliš špinavé na to, aby ste ich mohli obliecť späť? Pomôžem vám: pre spodnú bielizeň, ponožky, tričko alebo blúzku je odpoveď áno! Tieto špinavé šaty nenecháme ležať a okamžite ich dáme ... čo thriller! ... do špinavého koša na prádlo - a nie na podlahu, ako môžu niektorí ľudia. Skutočný problém spočíva skôr v týchto odevoch, ktoré nie sú ani úplne čisté a nemajú miesto vo vašej komode, šatníku alebo šatni. Ani dosť špinavý na to, aby sa pripojil k špinavému prádlu v koši. A to je to, ako tieto odevy pristávajú na stoličke, nakoniec sú zvrásnené a už nie sú ani zdaniteľné!

Netvrdíme, že špinavé oblečenie ide priamo do špinavého koša na prádlo!

Oblečte si šaty na háčiky

Nevýhody hromady oblečenia na stoličke sú početné. Na jednej strane budú všetky vaše odevy pokrčené a nebudete ich chcieť dať späť späť, na druhej strane nemáte žiadny prehľad o dostupných šatách, pretože sú zhromaždené v beztvarej hromádke. Aké riešenie vám môžeme ponúknuť? Háčiky! Zaveste háčiky na šaty na steny vašej spálne, aby ste zavesili - v závislosti od odevu môžete zavesiť na háčik na vešiak - pri rešpektovaní oblečenia. Nájomníci a tí, ktorí by sa neodvážili preraziť stenami, môžu pomocou háčikov na zavesenie zavesiť na dvere.

Vďaka nášmu výučbovému programu si môžete vytvoriť vlastné háčiky!

Svoje oblečenie zverte obsluhe!

Ďalšie riešenie na uloženie oblečenia mimo skriniek a komody: komoda! Oblečenie si môžete zavesiť usporiadaným spôsobom. Niektoré majú dokonca poličku, na ktorú môžete umiestniť príslušenstvo.

Chez Harto, komorník sa sfarbí a nazýva sa Lucien

Ďalšie tipy, ako sa vyhnúť neporiadku v miestnosti

Dokonca aj bez inštalácie háčikov na kabáty alebo komorníkov si treba pamätať na niekoľko tipov: - špinavé oblečenie vložte do koša, ktorý je pre nich určený; - Nevyberajte všetky svoje šaty zo skriniek a zásuviek do 48 hodín, ale nasaďte si tento malý sveter, ktorý ste si už dali včera; - čo keď si usporiadate šatník? Ponechajte si len oblečenie, ktoré vás poteší, ako by povedala Marie Kondo, takže budete s radosťou nosiť tento sveter dva dni v rade, však?