Ostatné

5 dekoratívnych použití pruhov na kopírovanie!

5 dekoratívnych použití pruhov na kopírovanie!

Tenká alebo XXL verzia, homogénna alebo nepravidelná, dvojfarebná alebo viacfarebná ... Pruhy sú nekonečné a interpunkčné interiéry všetkých štýlov. Dobrodružnejší sa odváža predstaviť pruhy na stene alebo na impozantnom nábytku. Čím opatrnejší, môžu ich pozvať na malé doplnky. Objavte 5 dekoratívnych inšpirácií na okamžité kopírovanie, na prijatie pruhov do interiéru ...

1. Na stenu© Ferm Living Stripes bude mať najväčší vplyv na steny vášho interiéru! A túto sezónu je verzia XXL trendom tapiet. Nielenže vyniknú a priťahujú pozornosť, ale tiež dodávajú vášmu rytmu rytmus. Ale tam, kde sa to stane zaujímavým, je, keď si ich vyberiete zvislo, aby stene dávali pocit výšky a tým vizuálne zväčšili priestor. V každom prípade sa vyhnite celkovému vzhľadu, aby ste nezaťažovali miestnosť a uprednostňovali jednu časť steny. Môžete ich napríklad použiť na vylepšenie kancelárskych priestorov v obývacej izbe, čelo postele v spálni alebo dokonca na definovanie rohu toaletného stolíka!

2. Na koberci© Urban Outfitters Kto povedal, že pruhy by mali byť pravidelné a dvojfarebné? Rovnako ako tento koberec, prúžky nadobúdajú inú dimenziu, keď sú práve naopak: nepravidelné a viacfarebné. Malý červený, zelený, sivobiely, čierny za sebou nasledujú a vytvárajú krásne línie s rôznymi šírkami ... Dosť na to, aby v interiéri s bohémskymi vzduchmi priniesli teplo a pohoda. Správny nápad? Pomocou pruhovaného koberca vytvorte útulný priestor v obývacej izbe alebo v spálni v spálni.

3. Na nábytok© Anthropologie Prúžky sú opäť mimo vychodených tratí prijatím hypnotizujúcich formulárov. Toto je prípad tohto kresla, ktorého tvar evokuje anglickú eleganciu, ale jeho pruhy pripomínajú etnické vzorce. Milujeme esenciálne duo čiernobiele pre rozhodne moderný vzhľad! Pruhované kreslo, inštalované v obývacej izbe, vo vstupnej hale alebo dokonca v spálni, dodá miestnosti, v ktorej sa nachádza, charakter. A pre odvážnejšie zvážte pozvanie pruhov na väčšie kusy nábytku ako pohovku!

4. Na vankúšoch a puzdrách© Maisons du Monde Ak sú pruhy XXL trendom, nie je vždy ľahké ich predpokladať. Ak dávate prednosť jemným dekoráciám, pruhy ju dokážu dobre diskrétne hrať, stačí ich osadiť do malého doplnku pre dekorácie. To je prípad tejto úžasnej spálne s dekoráciou vidieckeho domu. Prúžky sú destilované na pohovke a na vankúšoch. Sú jemné, jemné a mierne. Máme radi kombináciu sivobielej farby a pruhov s odtieňom terakoty, vlajkovú farbu zimy 2018-19!

5. Na pozastavenie© Petite Friture Náš výber dokončujeme neočakávaným spôsobom pozývania pruhov do jeho interiéru. A z dobrého dôvodu vytvárajú štruktúru tejto majestátnej závesnej lampy. Toto závesné svetlo, ktoré je impozantné, ale vzdušné, masívne, ale ľahké, bude stredobodom vašej obývačky, kancelárie, kuchyne alebo jedálne! Tu pruhy poskytujú originálne a grafické tiene efekty a otočí hlavu viac ako jedného ...