Informácie

Ako priniesť svetlo do vášho domu

Ako priniesť svetlo do vášho domuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na jar denné svetlo osvetľuje interiéry pre naše najväčšie šťastie. Ale čo keď miestnosť, ktorá je príliš tmavá, nedovoľuje preniknúť slnečným lúčom? Neprepadajte panike. Existuje veľa tipov, ktoré vám pomôžu mať svetlý domov. Nechajte nás tieto nápady osvietiť!

Biely, najlepší spojenec svetla

V tmavom interiéri je potrebné tmavé farby vylúčiť, pretože neprinášajú svetlo, na rozdiel od svetlých odtieňov, ktoré odrážajú slnečné lúče. Biele steny sú nevyhnutné, ale môžete sa tiež rozhodnúť pre svetlý biely dekor podlahy, nábytku a dekoratívnych predmetov. Nekonečná paleta bielych, symbol čistoty, vás čaká na výsledok, ktorý je rovnako jasný ako rafinovaný.

Zrkadlá odrážajúce denné svetlo

Jednoduchým a odvážnym trikom na rozsvietenie priestoru je zrkadlo. Zrkadlo je umiestnené pred vonkajším otvorom a odráža denné svetlo, ktoré nielenže dodáva pocit priestoru, ale predovšetkým pocit čistoty. V dvoch troch pohyboch je kus dvojnásobne svetelný.

Sklenené tvárnice: priesvitné priečky

Jeden z najlepších spôsobov, ako priniesť svetlo do vášho domu: sklenené dlaždice. Steny vymieňame za priečky (vnútorné alebo vonkajšie) zo sklenených tehál, ktoré do miestnosti privedú svetlo a žiaru. Výhodou sklenených tehál je to, že ich inštalácia nevyžaduje predchádzajúce povolenie alebo povolenie.

Vonkajšia stena

V tmavej kúpeľni je priesvitná stena ideálna na osvetlenie priestoru, ktorého súkromie sa zachová, pretože tento materiál umožňuje svetlo. Nemôžeme to však vidieť.

Vnútorná stena

Ak sa rozhodnete pre miestnosť, namiesto toho, aby ste sa rozhodli pre stenu, možnosť zo sklenenej tehly umožňuje oddelenie bez stmavenia. Svetlo je teda zdieľané. Vykreslenie je jasné na oboch stranách priestoru a toto atypické rozdelenie dáva pocit na polceste medzi dizajnom a mäkkosťou. Najviac dekoratívne? Rozhodnite sa pre tónované tehly a vytvorte atmosféru dizajnu zviazanú vo žiarivých farbách.