Ostatné

Nájdite ideálny zastrešujúci stojan pre svoj vstup!

Nájdite ideálny zastrešujúci stojan pre svoj vstup!

Dáždnikový stojan: veľmi praktické príslušenstvoV malom vchode je skladovanie často nedostatočné a nie je vždy ľahké optimalizovať priestor. Avšak, a držiak na dáždnik Ukázalo sa, že je veľmi praktickým doplnkom - alebo dokonca nevyhnutným -, keď je váš dáždnik mokrý.
Táto dáždniková nádoba nemôže byť užitočnejšia na to, aby vám zabránila v tom, aby ste do domu dali dažďovú vodu, keď do nej vstúpite ... , čo je horšie, posuňte a zlomte si tvár v kaluži, ktorá sa vždy tvorí pod dáždnikmi a ktorú necháte kvapať v rohu!

To je dôvod, prečo na chodbe môže byť rozumné zariadiť malú priestor pre slnečník samozrejme, ale aj stojan na kabáty a prípadne aj lavica na odloženie topánok.
 

Dáždnikový stojan: aký materiál?Aj keď hľadáte predovšetkým a štýlový slnečník, dizajn alebo zábava, ktoré sa vám vo vašom príspevku budú dariť dobre, vedzte, že je to príslušenstvo, ktoré by sa nemalo vyberať s ľahkosťou, najmä s ohľadom na materiál, z ktorého je vyrobený. Logika: stojan na dáždniky, dáme vlhké a vlhké dáždniky. Preto musíme zabezpečiť, aby bol navrhnutý z materiálu:

 • Čo rýchlo schne.
 • Kto sa nebojí hrdze.
 • Ktorý je dosť silný na to, aby v prípade potreby držal niekoľko dáždnikov.

Všeobecne na trhu existujú hlavne zastrešovacie stojany:

 • sklo;
 • Lakovaná terakota;
 • plastu;
 • Vyrobené z kovu, hliníka, nehrdzavejúcej ocele, kujného železa alebo ocele;
 • Drevo, ale za podmienky, že je prírodne odolný proti vlhkosti alebo ošetrený proti vlhkosti (vďaka aplikácii laku, farby alebo dodatočného náteru).

Rôzne veľkosti sú možné pre stojan na dáždnikyPokiaľ ide o stojan na kabáty alebo akýkoľvek nábytok, ktorý je určený na príjem príslušenstva, držiak dáždnika sa vyberá podľa určitých kritérií a parametrov. Najdôležitejšou vecou, ​​ktorú je potrebné zohľadniť, je počet dáždnikov, ktoré tam umiestnite.
Nezabudnite preto, že:

 • Ak si chcete uložiť 3 dáždniky alebo menej, nemusíte zaplniť váš vstup pomocou Dáždnik XXL : model s priemerom 30 až 40 cm bude viac ako dosť.
 • Ak ste vo veľkom rodinnom režime, vyberte si model s minimálnym priemerom 60 cm, ktorý je schopný prijať 6 slnečníkov!
 • Ak ste typ skladací dáždnik, môžete si vybrať malý stojan na dáždniky, ktorý jednoducho zavesíte za rukoväť. Na druhej strane, ak máte veľké dáždniky, vyberte si model držiaka dáždnikov, ktorý bude vysoký najmenej 50 cm. Preto budú vaše dáždniky rovno a držiak dáždnika nebude pravdepodobne nevyvážený a spadne.

poznámka : Ak máte v pláne umiestniť niekoľko dáždnikov, nezabudnite, bez ohľadu na zvolený materiál, pre model, ktorého základňa bude vážená. Zabráni to tomu, aby spadol pod hmotnosť dáždnikov!
 

Neobvyklé tvary a modely pre stále originálnejší dáždnikové stojanyAk je klasické stojany na dáždniky kované železo, plast alebo drevo sú často valcovité, okrúhle alebo štvorcové so vzormi alebo prelamami, dnes existuje viac originálnych modelov v podobe kaluže, mraku, tehál ... alebo dokonca viac grafických a veľmi dizajnových modelov.

Vyberte si svoj štýl podľa svojej dekorácie pre čo najharmonickejšie vykreslenie!