Užitočný

Akú farbu má rustikálny nábytok v kuchyni?

Akú farbu má rustikálny nábytok v kuchyni?

Nadčasová a sofistikovaná rustikálna kuchyňa nestratí svoje čaro. Zvláštnosť tohto spočíva na drevenom nábytku, ktorý dáva tabaku príborník alebo pracovnú dosku.

Šedá, biela alebo mandľovo zelená farba pre vašu rustikálnu kuchyňu

Na osvieženie priestoru rustikálnej kuchyne si maliari predstavovali maľovanie stien sivou farbou. Táto farba dodáva svieži vzduch do rustikálneho a niekedy vidieckeho štýlu starej kuchyne. Šedá alebo biela, jedna prehodnocuje žáner, druhá zostáva klasická. V oboch prípadoch vaše steny vylepšia priestor. Ďalší stenový kontext: prečo nepoužiť prírodnú béžovú farbu? Môže byť tiež vhodný na zdobenie stien kuchyne tohto štýlu. Prírodné tóny vytvárajú atmosféru ukľudňujúcu a uvoľňujúcu, pripomínajúcu farbu masívnej akácie v kuchynskom nábytku. Ak chcete zmeniť dekoráciu, môžete svoje steny obliecť aj mandľovo zelenou farbou. Táto originálna farba obnoví veselosť v kuchyni. Nakoniec to pôjde veľmi dobre s drevom nábytku.

Vlečka v starom štýle

Pre tradicionalistov odporúčame obkladové dlaždice z prírodného kameňa alebo brikety, ktoré sa veľmi dobre hodia k rustikálnej kuchyni. Klasika brúseného kameňa v kombinácii s romantizmom tohto štýlu tvárenia bude pôsobiť dojmom, že je v prírode. Milovníci starých kameňov oceniate očarujúce a elegantné štýly obkladu stien. Okrem toho, ak vás to nezaujíma, môžete sa vždy obrátiť na tehlovú alebo kamennú tapetu. Ľahko sa používa a aplikuje, ponúkne realistický dekor.

Nábytok rustikálnej kuchyne

Prvky rustikálnej kuchyne dýchajú do masívneho dubu alebo do akácie. Synonymom kvality a robustnosti sú základnými prvkami rustikálnej kuchyne bufety, konzoly, stoly a stoličky z masívneho dubu alebo masívnej akácie. Autentické a teplé drevo prináša do kuchyne nádhernú paletu zlatých odtieňov a teplých odtieňov. V prípade starodávnej kuchyne sa rozhodnite pre farebnú jednotku na stene: šedá, prírodná béžová alebo biela. Odraz krajiny a miestnych kameňov, môžete tiež priniesť tradičnejšie dekorácie pomocou nástenného opláštenia. To všetko musí zostať v súlade s jednoduchým a autentickým nábytkom. Fotografie z kuchyne inšpirovať alebo snívať ... Objavte „Dekoratívne fotografie“