Informácie

Posilnite obývaciu izbu moderným nástenným dekorom!

Posilnite obývaciu izbu moderným nástenným dekorom!



moderné a originálne dekorácie na stene , je to možné! Rebríky, rámy a boxy sú v programe pre tieto 3 DIY určené na prispôsobenie vašich stien. Nástenné dekorácie sú dobrým spôsobom, ako dať nášmu životnému priestoru charakter, a to len s niekoľkými prostriedkami. Nepanikárte, ak nie ste majstrom domácich majstrov, tu sú tri spôsoby, ako vylepšiť výzdobu bez toho, aby ste začali robiť akékoľvek väčšie práce.

Vertikálna inštalácia pre osobnú dekoráciu

mierka je skutočný klenot, pokiaľ ide o vytváranie priestoru na stene. Mobilný a ľahký, má určité kúzlo, aby sa z neho stalo útulné miesto. Pred prístupom k rebríku definujte voľný priestor a ... vyhýbajte sa prechádzaniu miest, aby ste minimalizovali riziko pádov! 1. Zhromažďujte niekoľko osobných predmetov, ako sú detské kresby, fotografie, plagáty alebo pekné pohľadnice, pričom rešpektujte určitú harmóniu farieb. 2. Aby sme ich mohli umiestniť na tyče, rozhodli sme sa kresliť klipy alebo drevené špáradlá. Očarujúci detail, ktorý ponúka tabuľku interpreta, ktorá sa dotýka vášho rozloženia. 3. Posilniť celok a priniesť ľahkosť nič ako girlanda. Rezaný papier a vlasec vám umožnia navrhnúť jednu s požadovanými farbami behom niekoľkých minút. Dotyk fantázie, ktorý môže tiež slúžiť ako pripomienka s odtieňom, ktorý je už prítomný v domácom textile. 4. Nakoniec nič ako svetelný zdroj nedokončí svoju dekoráciu. Ľahká inštalácia vďaka jedinečnému rozsahu stupnice, svetelný veniec nájde svoje miesto medzi vašimi obrázkami, aby ich zvýraznil. Ak chcete oživiť svoju prácu vo svojom interiéri, porozmýšľajte o ozdobnej stupnici alebo o držiaku na kovové šperky CLARA!

Zmiešaný počet rámov: veľká klasika, stále relevantná





Veľká dekorácia klasika, premiešať rámy inštaluje sa na stenu bez použitia vzduchového priestoru v miestnosti. Aby bola kompozícia tón-na-tón jednoduchá a efektívna, ozdobí holú stenu v okamihu a dá jej druhý vietor. 1. Pred útočením na stenu pomocou kladiva zostavte rámy bez ohľadu na ich veľkosť. Rozdiel je výhodou, pretože upúta pozornosť a dodáva atmosfére atmosféru. 2. Po určení rozmerov nalepte na stenu jednoduché listy papiera, aby ste mali jasnú predstavu o konečnom výsledku vašej budúcej inštalácie. 3. Po nainštalovaní rámov ich neváhajte prispôsobiť! Ak to chcete urobiť, môžete si vybrať, či ich chcete použiť na pokrytie zvyškov alebo zvyškov tapiet. Neprepadajte panike, ak vzhľad steny nie je jednotný, bude o to zaujímavejšie využiť tento kontrast a zdôrazniť jeden odtieň ako iný. Môžete si zvoliť úplnú zhodu s povrchom steny alebo hranie originality pridaním iného tieňa na určitých miestach. Môžete sa tiež rozhodnúť integrovať do svojej inštalácie obraz orámovaný inšpiratívnou a pozitívnou správou, napríklad rámček AIME. Pretože sme vám už povedali, slová sa rýmujú ozdobou!

Prepletené škatule

Drevené alebo korkové škatule môžu vytvoriť nové priestory, keď sa presmerujú do kompozície steny. Táto dekoratívna predpojatosť je prekvapujúca a estetická a poskytuje hĺbku miestnosti. 1. Aby ste sa pri meraniach nemýlili, priveďte sem tiež rezaný papier a lepiacu pásku, aby ste listy umiestnili na zvolenú plochu. Usporiadanie môžete upraviť, až kým nenájdete ideálnu vizuálnu kompozíciu. 2. Vystrihnite časti svojich starých škatúľ, pokiaľ sa ich nerozhodnete umiestniť vedľa seba. Pre korkové kocky je však prevádzka trochu zdĺhavá. 3. Vyberte štýl: farba povrchu steny a atmosféra, ktorú chcete dať, sú kľúčom k výberu farieb. Odtiene sivej a béžovej ponúkajú moderné vykreslenie pre jemnú a kultivovanú atmosféru. Viac pigmentované farby, ako sú jasne červená, oranžová alebo žltá, sľubujú dynamický výsledok. Čiernobiela klasika medzitým ponúka minimalistickejšiu kompozíciu. 4. Farba sa môže nanášať v plných farbách alebo vzoroch. Geometrická dekorácia je tento rok veľmi trendová a umožňuje spájať farby s jemnosťou. Pre modernejší vzhľad odporúčame nechať materiál škatule na určitých miestach. Útržky tapiet sa dajú použiť aj na ozdobenie spodnej časti puzdra a na poskytnutie ofsetového povlaku. Krabičky, ktoré sú pripevnené klincami, sú pripravené na neočakávané usporiadanie objektov. Okrem obvyklých kníh a drobností si môžete predstaviť aj malé sukulenty, ako sú kaktusy, ktoré po posadení si budú vyžadovať len veľmi malú údržbu, aby sublimovali túto úplne novú dekoráciu! Nástenné police FIR ich radi privítajú!

Náš výber z nakupovania