Tipy

6 nápadov na vytvorenie interiéru cigán

6 nápadov na vytvorenie interiéru cigán

Gypset? Dekorácie našich interiérov sú novým bohémskym trendom. Kontrakcia medzi „cigánskymi“ a „jet-setmi“, tento nový trend vďačí za svoje meno Julii Chaplinovej, mladej novinárke, ktorá cestuje po celom svete a zdieľa jej objavy na svojom blogu. Dekorácia cigánov dáva objektom odkiaľkoľvek pýchu a dáva príležitosť cestovať zvnútra. Po celom svete najkrajších inšpirácií na vytvorenie cigánskeho interiéru. Ste pripravení na vzlet?

1. Kilim koberec© magický vysnívaný život Začíname na Blízkom východe ručne vyrobenými kobercami so sladkými názvami kobercov Kilim. Pretože dekorácia gypsetov má rada autentické materiály a vzory patchwork, hrdo zobrazuje tento typ koberca - pôvodne vyrobený v Turecku a Iráne -, ktorý milujeme pre jeho geometrické potlače, jeho jemnosť a teplé farby. Koberec Kilim, ktorý je usporiadaný na podlahe, ako prikrývka na posteľ alebo dokonca zavesený na stene, je určite určený na vdýchnutie vzduchu cigár do jeho interiéru.

2. Podnos Batonga© Linen a Milk S týmito zásobníkmi Bantonga pokračujeme v ceste do Afriky a najmä do Zimbabwe. Jedná sa o podnosy, ktoré ručne tkajú kmene Batonga a ktoré sa riadia tradičnou a prednou technikou s použitím palmových listov. Dobrá správa? Etnické vzorce sú ideálne na prijatie trendu cigánov! Používame ich ako ovocný kôš, ale tiež ich môžeme použiť ako dekoráciu na stenu! Pre najúspešnejší výsledok skombinujte niekoľko zásobníkov rôznych veľkostí a vzorov.

3. Kintsugi misky© Fabrice Besse Direction Japan s úžasnou technikou Kintsugi. Toto predkové umenie spočíva v oprave riadu rozdeleného na niekoľko kusov pomocou zlata. A výsledok? Nedokonalosti sú ozdobené a jedlá sú sublimované! Môžete hľadať modely, ktoré už boli opravené, ale ak to chcete urobiť sami, (znovu) objavte náš článok, v ktorom nájdete všetky kroky, ktoré vám pomôžu začať v Kintsugi! Objekt, ktorý má rozprávať príbeh a ktorý chce byť vkusne? Nič ako interiér v cigánskom štýle ...

4. Aztécký vankúš© HK Living Meníme kontinenty, aby išli do Mexika! A čo by mohlo byť lepšie ako motívy Aztékov na počesť indiánov? Charakteristické pre aztécké vzory, ktoré sa vyznačujú čiarami a geometrickými tvarmi, grafickými opakovaniami a teplými farbami pripomínajúcimi tie, ktoré sú v prírode (ako sú hnedá, okrová, terakotová ...), dodávajú teplo a dobrú náladu v interiéri cigár. A dávame im prednosť na vankúšoch! Opäť nezhoda tvarov a vzorov pre dokonalý mix a zhodu!

5. Náhrdelník z peria a mušlí© Howne Head for New Guinea na medzipristátie, nemôže byť exotickejší! Tu dávame hrdosť na tradície Papuy. Tento vznešený náhrdelník navrhnutý v perí a mušlích je skutočne výsledkom starostlivého spracovania podľa potreby. Tento náhrdelník sa používa napríklad pri najdôležitejších obradoch, ako sú manželstvá. Jemne umiestnený na podložke je položený na kus nábytku alebo police. Ale môžeme ho vylepšiť aj zavesením priamo na stenu!

6. Lampióny© Anthology mag Ukončujeme naše dekoratívne svetové turné v jednej z najväčších krajín sveta: v Číne. A práve papierové lucerny nás najviac inšpirujú k vytvoreniu cigánskeho interiéru. Preferujte ich farebných a opýtajte sa čínskych nápisov (písma a symboly) pre ešte väčšiu autentickosť. Svoje miesto nájdu nad jedálňou, kuchynským barom, v spálni alebo dokonca vonku ...