Informácie

V obývacej izbe v provensálskom štýle sa nechajte inšpirovať!

V obývacej izbe v provensálskom štýle sa nechajte inšpirovať!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Prechádzky po krovinách, spievanie cikád, lákavá vôňa jedál pripravených zo zeleniny obaľovanej slnečným žiarením, polia levandule až na oko, viditeľné na juh, akcent spevu. Keď sa vrátite domov, chcete ho prepisovať všetko doma, aby ste zachovali toto slnko a túto sladkosť života, aj keď je tma a zima! Toto je kúzlo v umení dekorácie: môžete sa cítiť niekde inde, kam chcete, kde máte radi ... A ak máte radi Provence, tak to bude trvať do obývacej izby v provensálskom štýle!

Kombinácia ľahkého dreva a tepaného železa pre nábytok

Najtradičnejším riešením pre provensálsky štýl je kombinácia tepaného železa s drevom. knižnica alebo komoda konferenčný stolík sa s týmito dvoma materiálmi môže veľmi dobre hrať kombináciou kovaného železa a drevených podnosov. Ak chcete dosiahnuť rustikálnejší, starší efekt, radšej si vyberte číre drevo a dokonca natierané biele, patinované alebo nabílené. Pokiaľ ide o kreslá, pohovky, vankúše, záclony, vždy uprednostňujte prírodné materiály ako bavlna, ľan a ratan.

Kamenina a dlažba sú povinné

Ak sa rozhodnete pre tradičnú terakotovú podlahovinu na ozdobenie vašej podlahy, vaša obývacia izba sa rýchlo objaví v provensálskej obývacej izbe. Ich červenooranžová farba rýchlo zahrieva atmosféru na teplé a priateľské miesto.

Pastelové farby

Pre provensálsky efekt s jemnosťou a aby sa predišlo aspektu Provence, ktorý by sa mohol zrazu javiť ako príliš „gýčový“, hrajte skôr s pastelovými tónmi ako s veľmi často používanými jasne žltými a červenými farbami. Skombinujte oranžovú červenú farbu dlaždíc s jemným fialovým lupienkom levandule, mäkkou zelenou farbou pre olivy.

Provensálske príslušenstvo

Nič lepšie ako použitie tu a tam, malé prútené koše a malé zinkové kvetináče plné levandule pre pekný vidiecky a provensálsky efekt. Môžete tiež pridať niekoľko olivových konárov. Nechajte sa inšpirovať! Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“