Tipy

Koncept obchod Merci oslavuje ručne vyrábané predmety

Koncept obchod Merci oslavuje ručne vyrábané predmety

Slávny parížsky obchod s konceptmi Merci po dobu jedného mesiaca ocenil remeselnícku zručnosť počas výstavy in situ, položiac ruku na oheň - Earth, Hand & Fire. Tu výnimočné jedinečné kúsky tria plecia s malými zbierkami ručne vyrábanej keramiky, v plnom prúde s dobami. Hrnčiari z celého sveta nás fascinujú autentickosťou. Zamerajte sa na objavy uskutočnené v Merci.

Výstava výnimočných kúskov predávaných spoločnosťou Piasa

Keramika vystavená v Merci bola 15. septembra ponúknutá na dražbu v spolupráci s renomovaným aukčným domom Piasa. Všetky tieto kúsky pochádzajú z 50. až 80. rokov 20. storočia a boli vybrané pre svoj výnimočný charakter, ako napríklad keramika od Bruno Gambone alebo veľkolepý stôl od Bjøna Wiinblada, ktorý stojí 9 660 EUR. Ale bez toho, aby sme zachádzali za lovom týchto diel, ktoré tvoria históriu, Merci chcela oceniť súčasné remeselnícke dielo tým, že svojim zákazníkom ponúkla malé vydania.

Ďakujem x Digoin: pieskovec v jeho modernite

V rámci tejto snahy o autentickosť spoločnosť Merci nadviazala spoluprácu s továrňou Digoin, špecializovanou na utilitárny pieskovec od roku 1875, a vyvinula bezprecedentnú líniu keramiky. Čisté a autentické, milujeme to v kuchyni, ktorá sa oblieka v elegancii bez toho, aby sa snažila zapôsobiť.

Čierna a biela keramika

Grafický, rytmický a dvojfarebný keramický materiál sa tiež považuje za oblečený do vzorov a Merci tomu dobre rozumie. Značka sa preto rozhodla ponúkať houndstooth kameninu od Nicolasa Fasana, ručne vyrábaného v Apúlii. Buďte opatrní, pre každého nebude jeden!

Na pokračujúcich efemérnych výstavách pozve značka Veronese a Piet Hein Eek s jedinečnou kolekciou fúkaných sklenených lustrov vystavených v Merci od 18. novembra.