Komentáre

Dekoratívne nápady pre zelenú svadbu

Dekoratívne nápady pre zelenú svadbu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Svadobné šaty z prírodnej látky, organický kuchár, pozvánky na recyklovaný papier, svadobná cesta pod znakom ekoturistiky ... Ak snívate o „zelenej“ svadbe, vybrali sme pre vás niekoľko nápadov Deco.

Recepcia na prirodzenom mieste

V parku, na lúke, vo vinici, na poli, v gîte alebo ekologickej farme ... si vyberte miesto v prírodnom prostredí. Nezabudnite sa tiež oženiť na mieste blízko väčšiny hostí, aby ste minimalizovali svoje cesty.

Organické kvety

V ideálnom prípade pestujte svoje kvety sami! V opačnom prípade ich vyberte na lúkach alebo ich kúpte čerstvé a ekologické, ak je to možné, od miestneho dodávateľa. Na stránkach wedding-bio-ecolo.com nájdete dobré zelené adresy. Najmä Ethiflora, ktorá dováža a predáva iba ruže zo spravodlivého obchodu.

Recyklované a obnovené objekty

Pokiaľ ide o dekoráciu, myslite na „recyklovaný“ a „regeneračný“! Stéphanie Rouchy, odborníčka na svadbu v Besoin d'Elles, odporúča napríklad používať „zinkové vedrá, ktoré budú slúžiť ako vrcholky a ktoré neskôr môžete doma recyklovať vo veľmi trendových kvetináčoch“. Nájdete najmä na stránke leboudoirdumariage.com. Nadia Jardin, plánovač svadby na Zelenej svadbe, radšej radšej než nakupuje, odkláňa každodenné predmety: kamene na označovanie miest, malé kvetináče transformované do pohárov na sviečky, kytice divých bylín, prírodné vetvy ... Nadia us poskytuje ďalšie tipy: „Mysli tiež na sviečky včelieho vosku alebo biodegradovateľné lucerny a na intímnu svadbu môžete použiť strieborné a rodinné stolovanie“.

Rady od zeleného svadobného profesionála

Ak chcete zorganizovať najšťastnejší deň svojho života, aby bolo všetko perfektné, môžete tiež využiť ekologický svadobný plánovač. Tento nájde miestnych poskytovateľov certifikovaných organických alebo etických a bude organizovať vašu svadbu, od výzdoby po šaty. Naše dobré adresy: www.besoindailes.com, www.greenwedding.fr a Mariage Unique v Lyone Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“Komentáre:

  1. Ka'im

    Cheap got stolen, was easily lost.

  2. Manfrit

    It is very a pity to me, I can help nothing to you. But it is assured, that you will find the correct decision.

  3. Samulkree

    I will print it ... on the wall in the most conspicuous place !!!Napíšte správu