Informácie

Nezvyčajné prostredie pre šatňu

Nezvyčajné prostredie pre šatňu

Preč sú dni, keď bol odev múdro zložený v šatníku skrytom pred výhľadom. Rovnako ako obchody, ktoré ako prvé používajú originálne a absurdné nápady na zobrazenie šatníka, sledujme trend vytvorenia atypického, vizuálneho a odvážneho šatníka.

Obkladanie stien

Ak máte na výber šatníkovú skriňu, je škoda dvakrát ju uzamknúť v skrini. Odvážte sa karty vyskakovacia skriňa s oblečením, ktoré prekvitá v strede stien, aby rozjasnilo miestnosť. Čo keby sme začali odstraňovaním dverí, ktoré sú domovom šatne? otvorená skrinka tam, kde je úložný priestor viditeľný, je tip, ktorý vám umožní hrať sa s farbami oblečenia, aby ste ich mohli usporiadať ako na obrázku vyššie. Druhá inšpirácia pochádza z bielizne šírenej v záhrade, ktorú objavujeme: na drôtoch umiestnených pozdĺž steny , pomocou farebných špáradielok zaveste dve džínsy, šaty, klobúk, dva vrcholy a vestu. Skôr než elegantný štýl je vykreslenie šumivé a bohémske. Tretí nápad? Vyberte viacnásobné nástenné vešiaky že zavesíte asymetricky, aby ste vytvorili pohyb a na ktorom zavesili vešiaky a šaty. Steny nikdy neboli také živé!

Prilákavé škatule

Milovníci uprataných a čistých miestností skriňa v skrinkách , Topánky, módne doplnky, kabelky, všetky majú vyhradenú krabicu pre maximálne uloženie. Okrem toho existuje niečo pre všetky túžby a všetky štýly: výber veľkostí, farieb a vzorov je XXL. Tento spôsob umožňuje nielen inteligentné skladovanie, ale okrem toho usporiadanie škatúľ umiestnených na policiach, posadených vysoko nad skrinkami, naskladaných na podlahu alebo zaklinených pod schodiskom, dodáva priestor graficky a útulne. Najviac je na výber farby alebo dôvody ktoré súhlasia, ale nie sú si podobné, aby ich nezamieňali (osobné skrinky). Skladovanie sa stáva dekoratívnym.

Prispôsobené objekty, ktoré vyžadujú ukladanie

Vtipné vešiaky, držiaky na šperky, vešiaky na kabáty alebo neobvyklé sklady obuvi, milujeme tieto objekty navrhnuté s talentom a vynaliezavosťou, ktoré vyzývajú šatňu, aby sa vymanila zo svojho tradičného šatníka a priniesla všetku ich jemnosť do priestoru. Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“