Ostatné

5 nápadov na prispôsobenie stropu

5 nápadov na prispôsobenie stropu

Zabudnite na biele: vytvorte priestor na dekoráciu od podlahy po strop! Najmä preto, že je veľmi ľahké prispôsobiť stropy svojich izieb dekoratívnemu dotyku. Maľba, plátno, nálepky, objavte 5 originálnych nápadov, vďaka ktorým sa váš strop stane plnohodnotným prvkom vašej výzdoby.

Samolepky

Ideálne pre detskú izbu! Ľahko sa držia a sú dosť úsporné, myslíme na nálepky, ktoré umožňujú takmer nekonečné variácie a štýly. Vyberte veľkosť a farbu nálepky a umiestnite ju na strop. Môžete si zvoliť rámovanie povrchu ako vlys, usporiadať ho sem a tam podľa svojho vkusu. V obývacej izbe ho umiestnime okolo stropného svetla, aby mu dodalo nový rozmer.

Od maľby

Prečo zvoliť bielu, keď si môžete zvoliť farbu? Ak sú vaše steny biele, nič vám nebráni zvoliť farbu stropu: je len na vás, aby ste zladili farbu s dekorom. Môžete tiež maľovať svoje steny a strop v rovnakej farbe, aby sa dosiahol ešte lepší účinok. V spálni prúžok farby priamo nad posteľou dodá vášmu interiéru módny štýl! Zoberte teleskopický valec rukoväte a choďte!

Strečový strop

Natiahnutý strop má dve výhody: okrem dekoratívneho aspektu jeho technické vlastnosti výrazne zlepšujú tepelný a akustický komfort vašej izby. Prispôsobí sa každej miestnosti v dome so vzormi pre všetky chute: grafika, pop, príroda ... Nájdete tu aj rôzne materiály pre neočakávané dekoratívne efekty. Vedzte, že strečový strop vznikne za pár hodín profesionálom. Počítajte medzi 30 a 130 eurami na m².

Lišty a stropné ruže

Pre dekoráciu skôr ako klasickú alebo retro inšpiráciu, prečo sa neodvažovať strop ruže! Dnes nie je potrebné používať skutočné lišty, existujú modely z polystyrénu. Tieto modely sú veľmi ľahké, a preto sa ľahko inštalujú pomocou špeciálneho lepidla. Ak je tradícia umiestnená v strede miestnosti, môžete si tiež zahrať akumuláciu pre veľmi moderný dizajnový efekt. Rovnako tak nemusíte nechať ružicu bielu, môžete ju namaľovať v populárnej farbe, aby ste vytvorili elegantný a dizajnový posun.

Svietidlá

Vytvorte jedinečný strop výberom originálneho osvetlenia. V temnej miestnosti alebo na chodbe si zahrajte na znásobení minimalistického osvetlenia ako jednoduché žiarovky! Ďalšou možnosťou je pozerať sa na hviezdy bez toho, aby ste opustili svoj domov, a to tak, že sa vybavíte technológiou Star Sower, ktorá vám umožní prilepiť LED žiarovky do stropu, aby ich osvetlila. Je len na vás, ako si vytvoríte svoju oblohu s počtom LED diód, ktoré chcete. Najrealistickejší sa môžu dokonca venovať vzorom. Možnosti sú nekonečné a veľmi trendy.