Informácie

ID Créatives, Sugar Lyon a Version šrotu: tri Lyon salóny si nenechajte ujsť!

ID Créatives, Sugar Lyon a Version šrotu: tri Lyon salóny si nenechajte ujsť!

Od 29. septembra do 2. októbra sa Lyonnais kŕdeľ do Eurexpa počas 4 dní, keď to urobil sám, na výstavách ID Créatives, Sugar Lyon a Version Scrap. Od 29. septembra do 2. októbra sa v Lyone, presnejšie v Eurexpo, budú konať štyri salóny pre kreatívne malé ruky - a sladké zuby. -: ID Créatives, Sugar Lyon a Scrap Scrap.

ID Créatives, do-it-yourself show

Pre toto nové vydanie nebude prítomných menej ako 120 vystavovateľov! Počas štyroch dní nebudete mať dostatok rúk na účasť na mnohých ponúkaných seminároch. Tiež by ste si nemali nechať ujsť: výstava „Alenka v dekorácii od Friquette“ s viac ako 20 výtvormi na objavenie alebo opakovanie doma pomocou všetkých technických listov.

Sugar Lyon, kreatívny veľtrh pečiva

Sladké zobáky sa točia v Sugar Lyon! Toto druhé vydanie veľtrhu kreatívneho pečiva poteší oči - a chuťové bunky! - labužnícki návštevníci, ale budú tiež miestom na nájdenie pekárskych doplnkov, ozdobných súprav a ďalších prvkov riadu.

Verzia šrotu, pre fanúšikov scrapbookingu

Šrot verzia, príležitosť alebo nikdy objaviť na 2000m2 najnovšie správy sezóny a stretnúť sa s komunitou nadšencov! Čo keď sa pokúsite vyhrať svoje miesta?