Ostatné

Odhadnite svoje maliarske potreby

Odhadnite svoje maliarske potreby

Predtým, ako začnete maľovať izbu, zvážte posúdenie potreby maľby, aby ste sa vyhli tomu, že sa budete vracať do obchodov, alebo skončiť s príliš veľkým množstvom kvetináčov. Tu sú naše tipy na identifikáciu vašich potrieb pri maľovaní.

Odhadnite svoje potreby maľovania: kroky

Ak chcete odhadnúť svoje potreby pri maľovaní, postupujte podľa našich krokov: - Krok 1 : Najskôr vypočítajte obvod časti, ktorá sa má maľovať. Ak to chcete urobiť, pridajte dĺžku stien, ktoré sa majú natrieť. - Fáza 2 : vypočítajte celkovú plochu vynásobením obvodu získaného od podlahy po výšku stropu vašej izby. - Etapa 3 : potom vypočítajte plochu dverí a okien vynásobením dĺžky šírkou. Povrch, ktorý sa má natrieť, sa získa odstránením povrchu dverí a okien z celkového povrchu. - Krok 4 : vydeľte plochu, ktorá sa má namaľovať, úrodou na liter zvolenej farby. Tento údaj nájdete na plechovkách na farby. - Krok 5 : vynásobte svoj výsledok počtom vrstiev, ktoré majú prejsť, a získate zodpovedajúci počet kvetináčov

Objavte kalkulačku farieb od déco.fr

Déco.fr vám ponúka online kalkulačku na určenie počtu hrncov, ktoré potrebujete. Kliknite sem, aby ste sa dostali do kalkulačky farieb na déco.fr. Akonáhle sú vaše potreby boli vypočítané, všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si farbu a začať. Na vaše kefy!