Tipy

5 farieb, ktoré budeme doma chcieť mať v roku 2019

5 farieb, ktoré budeme doma chcieť mať v roku 2019

Zatiaľ čo svetlé a pastelové odtiene boli v našich interiéroch už niekoľko sezón jednohlasné, rok 2019 prichádza otriasaním kódov. Jasné, chladné farby, ktoré sme boli zvyknuté, boli nahradené teplejšími, hlbšími tónmi. Všetky majú spoločnú jednu vec: inšpiráciu nachádzajú v prírode. Objavte päť najlepších farieb, ktoré v roku 2019 urobia trend v našich interiéroch.

1. prírodná zelená© Sico Príroda je v našich interiéroch viac ako kedykoľvek predtým všadeprítomná. Je preto logické nájsť s tým spojené farby. A na to, čo by mohlo byť lepšie ako zelené? Vyvolávajúc bujnú vegetáciu, tmavo zelenú a všetky jej variácie majú vlastnosti, ktoré nemohli byť upokojujúce. Chróm zelená, šalvia zelená, lišajník zelená, khaki zelená ... Všetky z nich sú súčasťou túžby vytvoriť prirodzené prostredie tým, že nám ponúknu skutočný návrat domov. Celkom vyzerá alebo v malom dotyku, v roku 2019 ozdoba prísahá hlbokou a intenzívnou zelenou!

2. Oker© Couleur Locale Nie je žiadnym tajomstvom, že škandinávska výzdoba diktovala kódy dekorácie už niekoľko rokov. A svetlé a pastelové farby, ktoré charakterizujú tento severský štýl, sa stali nevyhnutnými. Ale to bolo predtým! Pretože v roku 2019 sa výzdoba povstalcov snaží nájsť trochu autentickosti vzhľadom na tieto trochu dezinfikované trendy. A výsledok? Teplé farby, inšpirované prírodou, robia senzačný vstup ... A to nás nelíbí! Toto je prípad okrovej farby, ktorá sa tiež nazýva horčica žltá, ktorá je odhodlaná destilovať svoju teplú auru v našich interiéroch. Niečo na zahriatie našich sŕdc na zimu ...

3. Terakota© Bloomingville V tomto novom roku sú bezpochyby slnečné odtiene. Po okre a jeho piesočných tónoch urobte cestu pre terakotu a jej zemité inšpirácie! Oranžová, niekedy ružová farba terakoty vo všetkých jej variantoch evokuje domy na juhu, ktorých kúzlo a autentickosť sú neporovnateľné! Tento upokojujúci odtieň, ktorý je k dispozícii na stene alebo destilovaný na bielizni alebo ozdobných predmetoch, vás v roku 2019 prevráti! A pretože sa nám to páči, používame ho a zneužívame tým, že sa odvážime používať gradácie, ktoré nášmu interiéru dodajú hĺbku.

4. Svetlosivá© Zuiver V roku 2019 sú prírodné farby opäť jednomyseľné. A tentoraz je medzi trendmi diskrétnejší a bežnejší odtieň: svetlo šedá. Nadčasová a nadčasová farba, ktorá evokuje kameň a minerály. A ponúka mnoho výhod, počnúc prispôsobivosťou. Šedá s viac úprimnými farbami, šedá dotvára atmosféru tým, že je diskrétna. V spojení s jemnejšími tónmi prispieva k vytvoreniu jemnej atmosféry. Stručne povedané, so šedou je všetko povolené! Nie je to pre nič za to, že sa nazýva "nový biely" ...

5. Vinné kaly© Bloomingville Dokončujeme naše najlepších 5 trendových farieb pre rok 2019 veľkým výberom krížov: le lie de vin. Tmavé a hlboké, vínne kaly sú chutné aj jemné. Pretože to nie je bez povšimnutia, tento odtieň sa často nepoužíva a je medzi predplatiteľmi, ktorí nemajú obľúbené farby. V kombinácii s triezvymi farbami, ako sú svetlé drevo a čierna, však dýcha šarm a intimitu. A ľahko nájde svoje miesto v interiéroch bohémskeho, etnického, barokového alebo dokonca haussmannovského!