Tipy

Moja kancelária v skrini

Moja kancelária v skrini


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Z estetického aj praktického hľadiska je vytvorenie stola v skrini skvelým nápadom, ako si užiť pracovný priestor, aj keď vám dôjde priestor. Máte dve možnosti: nainštalovať svoj pracovný priestor do existujúcej skrine alebo investovať do novej skrinky, ktorá bude obsahovať váš stôl.

Premeňte šatník na kanceláriu

Predtým, ako začnete, je dôležité si položiť niekoľko otázok: v ktorej miestnosti je môj šatník? Koľko úložiska potrebujem? Pre koho je táto kancelária určená? Po položení týchto základov máte k dispozícii všetky kľúče, aby ste úspešne vytvorili kanceláriu prispôsobenú vašim potrebám. V rušnej miestnosti budete musieť byť obzvlášť opatrní pri otváraní dverí vášho šatníka. Ak máte obmedzený rozpočet, uvedomte si, že záclony môžu nahradiť dvere skrine.

Vo všetkých prípadoch musí byť váš šatník dostatočne hlboký, aby umožnil vstup pracovnému stolu a aby bolo možné uložiť aj sedadlo. Ak sa chcete usadiť, stačí otvoriť dvere a kancelária sa integruje do steny. Ak ho nepoužívate, stôl zmizne a vaše dokumenty sú chránené pred zvedavými očami a prievanom, a to všetko bez toho, aby ste vo svojej izbe museli zaberať miesto. Neváhajte a urobte miesto dekoratívne pomocou čírej farby a maľby. Je to o vytvorení kancelárie, kde sa budete cítiť dobre pracovať, nielen o skrini!

Reflektory na rozsvietenie kancelárie

Majte na pamäti, že v týchto typoch kancelárií často chýba svetlo, takže nezabudnite pridať ďalšiu lampu alebo prípadne mať zabudované bodové svetlá, ktoré osvetľujú váš pracovný priestor.

Pripravte si pracovnú plochu pripravenú na inštaláciu

Ak nemáte dostatočne veľkú skrinku, ale napriek tomu chcete skryť svoj pracovný priestor, je to celkom možné. Existujú kusy nábytku špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali vášmu pracovnému priestoru. Nájdete tu niekoľko štýlov, ktoré ladia a ladia s dekorom miestnosti, do ktorej ju chcete integrovať.

Tieto veľké namontované skrine majú spravidla niekoľko úložných priestorov pre pracovnú plochu, na ktorú môžete umiestniť počítač a miesto na uloženie sedadla. Po otvorení obidvoch dverí budete svoju kanceláriu používať tradičným spôsobom a po dokončení všetkého zmizne. Vo vašej izbe nebude žiadny stôl, ale iba úložná jednotka, ktorá sa do miestnosti zmestí oveľa ľahšie. Niekoľko rád: vyberte si nábytok podľa svojich potrieb. Možno budete potrebovať viac alebo menej pracovného priestoru, alebo naopak, môžete uprednostniť úložné priestory na ukladanie. Nezabudnite tiež skontrolovať vybavenie, ktoré ponúka káblová priechodka pre inštaláciu vášho počítača.Komentáre:

 1. Natilar

  It's the funny phrase

 2. Bernd

  From shoulders down with! Zaplať pánboh! Lepšie!

 3. Ga!l

  Všetko nie je také jednoduché

 4. Zulkree

  Ste veľmi talentovaní ľudiaNapíšte správu