Tipy

Usporiadať a vyzdobiť verandu

Usporiadať a vyzdobiť verandu

Veranda sa stala samostatnou obývacou izbou. Príjemné vo všetkých ročných obdobiach si zaslúži rozloženie a dekoráciu hodnú názvu. Tu sú všetky naše tipy, od nábytku po najmenšie príslušenstvo, ako si užiť toto útočisko mieru.

Veranda, skutočné miesto na život

Preč sú dni, keď sa veranda používala iba na ochranu kvetov počas zimy. Táto izba je teraz obývacím priestorom rovnako ako obývacia izba. Ľudia majú večeru, odpočinok, čítanie, spánok na verande, leto a zimu. Stručne povedané, toto miesto predstavuje skutočnú prístavbu domu a vzácny priestor.

Založte si verandu

Vybavenie vašej verandy bude závisieť od spôsobu, akým ju chcete využiť. Jedáleň, relaxačná zóna na čítanie alebo zábavu v aperitívnom čase, otvorenie na terasu alebo do záhrady ... Odporúčame vám vybrať si nábytok podľa tvaru verandy. Napríklad inštalácia obdĺžnikového stola, ak je guľatá, spôsobí stratu drahocenného povrchu.

Aký štýl nábytku pre moju verandu?

Štýly nábytku pre verandu sú početné: záleží to na vašom vkusu. Európske alebo exotické drevo, kované železo, ratan, mramor, hliník, sklo, materiály sú rozmanité. Vedľajšie účinky, opäť, výber je široký s lakovaným nábytkom, surovým drevom, rustikálnym dizajnom alebo dizajnom.

Aké dekorácie pre moju verandu?

Na dekorácii vašej verandy je možné všetko. Príslušenstvo a predmety sú početné a je na výber, ktorý bude najťažší. Vázy, svietniky, puzdrá, konferenčné stolíky, hojdačky, knižnice, záhradné vybavenie, prízvukové lampy a moderné osvetlenie ... vo všetkých štýloch a farbách.