Komentáre

Akú farbu mám dať pri čiernej kuchyni?

Akú farbu mám dať pri čiernej kuchyni?

Hra s kontrastmi: čiernobiela

Kuchynskí návrhári dnes ponúkajú veľa modelov kuchýň s veľmi originálnymi farbami a modernými a estetickými tvarmi.

Čierna v kuchyni zostáva bezpečná stávka. Môžete hrať na kontrastoch, pretože táto farba sa prispôsobuje všetkým požiadavkám a prispôsobuje sa všetkým fantáziám.

Čiernobiely kuchynský nábytok zaisťuje eleganciu a minimalizmus. Dokonalosť kontrastu medzi týmito dvomi farbami umožňuje, aby bola kuchyňa estetická a sofistikovaná. Táto hra farieb dáva priestoru pocit harmónie a rovnováhy pre pocit pohody a čistoty. Formy sú označené a štýl je čistý pre originálnu a modernú kuchyňu.

Rovnováha medzi eleganciou a modernitou

Čierna v kuchyni poskytuje určitú eleganciu. Môžete sa spojiť čierna a červená v kuchyni vytvoriť moderný a atypický štýl. Tento typ kuchyne funguje dobre v modernom interiéri alebo v podkroví.

Bavte sa kombináciou farieb pre rôzne inšpirácie a rôzne štýly. Budete mať možnosť hrať sa na kontinuitu s obývacou izbou. Vytvorte dokonalú rovnováhu medzi kúskami tak, aby nedošlo k prerušeniu dekorácie a aby sa zhodovali farby medzi nimi. Neváhajte skombinovať farby a prispôsobiť kuchyňu podľa svojich predstáv a atmosféry.

Celkový čierny vzhľadV prípade kuchyne s jednoduchosťou a kultivovanosťou sa neváhajte rozhodnúť všetok čierny nábytok , Na ostrove čistoty a minimalizmu môžete začleniť prvky z nehrdzavejúcej ocele, ako je napríklad pracovná doska, pre moderný štýl.

Vyberte si nábytok s čistými formami pre jedinečný štýl. Usporiadanie kuchyne musí byť v súlade s touto farbou.

Funkčný a krásny, nábytok musí byť plne modulárny a praktický. Skladá sa z posuvných zásuviek alebo odnímateľných zásobníkov, musí sa prispôsobiť vašim požiadavkám a tak vám uľahčí život. Celkový čierny vzhľad umožňuje integrovať veľa úložných prvkov a zároveň zachovať harmóniu v miestnosti.

Tak trendy: čierna a žltá

Táto asociácia už nejaký čas spôsobuje chaos! Kuchyňa ako miesto života, stvorenia nielen na tanieri, ale aj v dekoratívnej predpojatosti tejto miestnosti!

Trúfame si rovnako ako v tomto manželstve medzi sila čiernej a dynamika žltej čo zvyšuje túto vlajkovú loď. Ak chcete vytvoriť modernú štruktúru, hrajte so žltou farbou na príslušenstve, riade, sedadlách alebo svietidlách, ako aj na niektorých fasádach, čo sa stále viac stáva.

Elegantná a šoková mäkkosť: čierna a béžová

Čierna dodáva béžovej farbe teplo a prívetivosť a ohrieva miestnosť. Kombinácia týchto dvoch odtieňov, jedna nefarebná a druhá mäkká, umožňuje všetky zmesi materiálov a omietok. Môžete vyskúšať priemyselnú atmosféru alebo manželstvo s drevom v gradácii farieb. Béžová je gurmánsky odtieň, ktorý zjemňuje hodnotu čiernej, ktorá dáva kuchyni veľa charakteru.

Elegantná kuchyňa: čierny a zlatý kovZlatá mosadz urobil návrat v našich interiéroch už niekoľko rokov. A to ide úplne dobre s čiernou farbou, najmä v kuchyni. Vyberte si mosadz alebo zlatý kov pre svoje umývadlá a kuchynské batérie. Môžete ich tiež pridať malým dotykom zmenou úchytiek nábytku alebo inštaláciou niektorých zlatých kovových svietidiel v miestnosti.

Zlatá mosadz sa tiež kombinuje s tmavým drevom, inšpirácia Art Deco. Perfektné, ak ste pre svoju kuchyňu vybrali pracovnú dosku z tmavého dreva.