Tipy

Farebný trend: čokoláda na zahriatie interiéru

Farebný trend: čokoláda na zahriatie interiéru

Čokoládová farba, ktorá je gurmánska aj rafinovaná, dodáva interiéru vynikajúci dojem. Jednou z mnohých vlastností je harmonizácia s rôznymi tónmi. Preto je ľahké žiť farbu, ktorá zahrieva interiér a dodáva balzam do srdca.

Čokoláda, základná dekoračná farba

Čokoládová farba patrí medzi veľa hnedých, ktoré by sme radi predstavili do nášho domu kvôli svojej schopnosti zahrievať dekor. Rovnako ako kašmírová hnedá (volená farba 2018), čokoláda ideálne s okrom, slonovinou, bielou, machovou zelenou, bledomodrou a mnohými ďalšími farbami. Vyvoláva prírodu, prináša eleganciu, poteší toľko v rustikálnom štýle ako na veľmi súčasnom mieste.

Zenový dotyk s čokoládou

V kúpeľni čokoláda v malom dotyku vytvára Zen a relaxačnú atmosféru. Toto miesto vyhradené pre blaho si do značnej miery zaslúži tento druh absolútne trendového tónu. Umiestnite túto labužníkovú hnedú do kúpeľa slonoviny a klesne a prirovnáva ju k zelenej machovej pre ultrapríjemný dotyk.

Poznámka čokolády a práškovej ružovej sladkosti

Čokoládové zafarbenie zosilňuje sladkú práškovú ružovú farbu. Je to združenie zvlášť vhodné pre spálne alebo výklenky určené na meditáciu. Táto svadobná svadba okrem relaxu zahreje aj dekor. Čokoláda môže byť umiestnená na stenu, dvere alebo na podlahu. Ale do miestnosti so svetlými povlakmi prineste tieto práškové ružové a čokoládové tóny vďaka posteľnej bielizni, prikrývke alebo koberci s kašmírovým vzorom.

Zelenina zvýraznená čokoládovou farbou

Zvýraznite izbové rastliny, aranžmány z čerstvých kvetov a sušené kytice tak, že opatrne umiestnite pár dotykov čokoládovej farby. Je to elegantný spôsob, ako vniesť prírodu do vášho kokona. Môžete tiež zafarbiť čokoládovú stenu podložením bielych políc rastlinami alebo zavesením makramenu a sklenených guličiek pekne zdobených rastlinami s ozdobnými listami alebo viacfarebnými kvetmi.

Pastel na horkú čokoládu

V spojení s pastelovým tónom sa čokoláda javí ešte hlbšie, ale tiež teplejšia. Môžete ho spárovať s parmou, bledo zelenou alebo svetlo modrou alebo dokonca slamovo žltou alebo škrupinou vajec. Čokoládová farba tiež umožňuje vytvoriť hĺbku v kombinácii s čiernobielom. V obývacej izbe, v hale, v kancelárii alebo v kuchyni je čokoláda trendovou farbou tak živou ako príjemnou.

Čokoládové doplnky vo všetkých izbách

Nech už je váš vkus akýkoľvek z hľadiska interiéru a štýlu, môžete do svojho domova pozvať teplé tóny čokoládovej farby s malými dekoratívnymi predmetmi a nábytkom. Špecialisti na výzdobu interiérov vám ponúkajú výber štýlového zdobenia každej z vašich izieb. Doprajte si kuchynský riad, vázy, hrnčiarstvo, riad, ale aj vankúše, záclony a malý nábytok, ktorý urobí zázraky vo svete, kde vládne teplý prízvuk čokolády. Ak chcete zvýrazniť veľmi konkrétny architektonický detail, neváhajte ho zdôrazniť dotykom čokolády. Vytvorte kontrast so svetlejším tónom pre úspešný efekt.