Komentáre

Maskovanie: ako vyhladiť povrch?

Maskovanie: ako vyhladiť povrch?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Toto slovo ste už počuli predtým, ale nevyhnutne neviete, čo to je. Vo dekorácii je maskovanie činnosť odstránenia vzduchu prítomného pod adhezívnym povrchom, ktorý je prilepený k povrchu. Tapeta je spravidla nalepená, ale nálepky a iné priľnavé povrchy môžu byť tiež. Ak však chcete urobiť dobrý dojem, musíte poznať niektoré techniky a tipy. Tu sú naše tipy na dokonalé pokrytie stien.

Pred aplikáciou si pripravte lepiacu podperu

Ak chcete nalepiť lepidlo alebo nálepku na stenu, prvým krokom je nalepenie podkladu na rovný povrch a nalepenie pomocou lepiacej špachtle, ktorá sa nachádza v obchodoch pre domácich majstrov, alebo d 'malá stierka.

Týmto spôsobom lepidlo z lepidla vyjde lepšie. Potom opatrne odstráňte ochranný papier a dávajte pozor, aby sa naň neprilepil kus nálepky.

Nálepku nalepte k dokonalosti

Aby ste mohli nálepku dokonale aplikovať na vybraný povrch, existujú rôzne techniky v závislosti od ich rozmerov. Ak ide o veľký model, začnite prilepením vrchnej časti a potom vyrazte od stredu k okrajom. Ak je vaša nálepka veľká, odlepte ju zhora. Za týmto účelom potiahnite lepiaci papier po povrchu a nie smerom k vám, aby nedošlo k roztrhnutiu nálepky. Po inštalácii, ak na ozdobe steny sú vzduchové bubliny, vpichnite ich ihlou. Nakoniec nažehlovačku nalepte špachtľou, aby ste ju prilepili na povrch.

Prilepiť tapetu

Ak sa zaoberáte montážou tapety, postupujte podľa nasledujúcich pokynov, aby vaše steny nemali žiadne nedostatky. Najprv položte pruh tapety na stenu.

Potom pomocou maskovacej špachtle alebo maskovacej kefy vytlačte vzduch pod tapetu zo stredu do strán a potom hore a dole. Ak stále existujú malé vzduchové bubliny, nepropadajte panike! Po zaschnutí lepidla odídu.Komentáre:

 1. Bajas

  Zaujímavá téma, ďakujem!

 2. Mejin

  great blog! great posts

 3. Duramar

  Ospravedlňujem sa, ale tento variant sa mi nepribližuje. Kto iný môže povedať čo?

 4. Hiero

  the same urbanesi something

 5. Demason

  What words... super, an excellent idea

 6. Raedan

  Incomparable theme, it is interesting to me :)

 7. Murisar

  A good question

 8. Aralrajas

  Zdržím sa komentárov.Napíšte správu