Komentáre

Moja kancelária v obývacej izbe

Moja kancelária v obývacej izbe

Potrebujete kanceláriu, ale nemáte na to miesto? Neprepadajte panike, v obývacej izbe môžete veľmi ľahko vytvoriť pracovný priestor. Dodržaním niekoľkých jednoduchých pravidiel si užijete príjemnú a praktickú kancelársku časť a útulný salónik na relaxáciu.

Pravidlo číslo 1: využite výhody vašej obývačky

Steny nemôžete tlačiť, takže musíte byť inteligentní a využívať priestor ako celok. Najmenší roh musí byť prepracovaný, aby sa priestor optimalizoval. Ak máte výklenok alebo výklenok, môžete si ľahko vytvoriť svoj pracovný priestor nainštalovaním malého stola alebo jednoduchým vlastným pracovným plánom. Pohodlné sedadlo sa ľahko zasunie spod, aby sa obmedzil zásah do obytného priestoru. Zvážte aj použitie svojich stien. Niekoľko obchodov ponúka skladacie stoly, ktoré sa pripevnia k stene a môžu sa v nich umiestniť počítač, keď ich potrebujete.

Pravidlo číslo 2: ohraničenie medzier

Vaša obývacia izba musí zostať priestorom venovaným relaxácii. V závislosti od priestoru, ktorý máte, vyberte príslušnú kanceláriu a venujte jej priestor. Postavte si stôl napríklad za peknú obrazovku alebo knižnicu, ktorá bude slúžiť ako úložný modul. Alebo na pohodlnom koberci, ktorý prirodzene odreže tento priestor od zvyšku miestnosti. Ďalej môžete priestor vymedziť natieraním steny na boku stola v inej farbe.

Kancelária na vašom obrázku

Vaša kancelária by tiež mala byť miestom, kde sa budete cítiť pohodlne. Ak je vaša miestnosť príliš malá na to, aby ste rozdelili svoju kanceláriu, urobte z nej priestor, ktorý odráža váš imidž a ktorý sa zmestí do vašej izby. Nainštalujte zelené rastliny, vyberte farby, ktoré sa zhodujú s už existujúcim nábytkom.

Nakoniec si môžete zvoliť aj kancelárske skrinky. Budete musieť iba zavrieť dvere, aby vaša kancelária zmizla a nájsť obývaciu izbu.